2703
2553
عنوان

من جن دارم

7702 بازدید | 67 پست

سلام بچه ها یه مدتیه خیلی چیزای بدی رو احساس میکنم توی خونه توی خواب انگار یکی میخاد منو خفه کنه خیلی وحشتناکه من میترسم شبا پیش مامانم میخوابم😖😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم کی نیاز داره اینو بشنوه ولی اگه فردا امتحان داری و هیچی بارت نیست پاشو درستو بخون، به کارای عقب افتادت برس، اگه کسی بهت حس ناکافی بودن میده نشیمنگاهش متزلزل باد چون تو به اندازه‌ی خودت خوب و کافی هستی، اگه کسی امروز بهت نگفته چقد خوشگل شدی من میگم “خیلی خوشگل شدی”، اگه اوضاع روحی، جسمی، مالی‌ت خوب نیست اشکال نداره درست میشه، اگه درگیر مشکل خاصی هستی و احساس ناراحتی میکنی یه بغل از راه دور برای تو، اگه اطرافیانت دائما با دیگران مقایسه‌ت میکنن بهشون گوش نکن چون تو قرار نیست مثل بقیه باشی و همین که خودتی کافیهمن همون قهوه تلختم، چای سردتم، غروب جمعه‌تم، کلاس دینی‌تم، گره‌ی هندزفریتم، استوری واتساپتم، درصد منفی تستای درسیتم، غروب سیزده به دردتم، سردردتم، میس‌کال ناشناستم، پنج درصد آخر شارژ گوشیتم، عجله وسط ترافیکتم، صبح شنبه‌تم، سرعت پایین اینترنتتم، صدای بغض‌دارتم، تَرَکای روی قلبتم، خورشت کرفستم،موجودی آخر ماه حسابتم، استرس هفته‌ی قبل از کنکورتم، دروغ شنیدن از رفیقتم، خراش روی انگشتت با کاغذ کتاب مورد علاقتم، هفت سین بی سبزه‌تم، حیاط خالی مدرسه بعد از دیر رسیدن سر صبحگاهتم، خواب بد نیم‌روزیتم. من همه‌ی اون چیزایی ‌ام که هیچوقت قرار نیست دوستشون داشته باشی  _غُصه‌چیزیو‌نخورید‌توزندگی هنوز الله کریمه _💚
2720

دوسه تا دعاکن رفتم گفتن جن داری 😭😭😭

نمیدونم من چیکار کرده بودم ایطور بدبخت شدممم

از بسس فیلم ترسناکا نگا کردم که از زندگی خودم فیلم ترسناک میشه ساخت..در اتاقم یواش هی باز میشه و صدای حرف زدن چند تا ادم میاد 😭😭

2714
دوسه تا دعاکن رفتم گفتن جن داری 😭😭😭 نمیدونم من چیکار کرده بودم ایطور بدبخت شدممم از بسس فیلم تر ...

به دعا اعتقاد ندارم بهترین چیز همون قرآن و خواندن آیت الکرسی و چهار قل موقع خواب و اول صبح بعد از بیداریه

اسی توهم زدی دعا نویس اگه درست بود خودشو نجات میداد ما که دعا میگیریم به نظر من چون اعتقاد داربم همه چیز مثبت میبینیم اون موج مثبت زندگی خوب میکنه یجا خوندن من این انرژی مثبت یجور شکر کردن از خدا دیدی میگن شکر نعمت نعمت افزون کند گلم یه حرز بگیر همیشه پیشت باشه جز سرویس رفتن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
به دعا اعتقاد ندارم بهترین چیز همون قرآن و خواندن آیت الکرسی و چهار قل موقع خواب و اول صبح بعد از بی ...

من قران و همه ایما بالا سرمه ولی بازم میان و انگار میخان کتکم برنن فک کنم دوسه نفرن توی خواب یه بار دیدمشون 

بخدا من به این ضعیفی چیم که اینا اومدن گیر دادن به من خودم بدبختی کم دارم

2706