2194
2106

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌   "عمه بلقیس نباشیم"عمه بلقیس به همه چیز کار داشت به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته به اینکه زن مطلقه ای که طبقه ی دوم زندگی میکرد بعد از نیمه شب برگشته ، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده.عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند.هرکس حرکتی میکرد که با عرف و سنت های او‌ نمیخواند عمه بلقیس لبش را میگزید و روی گونه هایش میزداگر خیلی به چالش میکشیدی اش و ثابت میکردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده، پس همسایه ها چی فکر میکنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری میکنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم تر است.«عمه بلقیسی» فرهنگ غالب بعضی کشورهاست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس ها داعیه دار فرهنگ و شرافت و نجابت و همه ی چیزهای اینجوری هستند.  همه رو میبخشم به جز اونایی که اعتماد بنفس و انگیزه آدما رو می کٌشن. ‏وقتی تو زندگيت به مشكل بر ميخوری،اولين نكته كه بايد بدونی اينه ..."مشكل تو" برای هيچكس مهم نيست :)پس با کسی درد دل نکن نه‌که مشکلتو حل نمیکنهتازه یه سوژه هم میدی دستش تا بر علیهت ازش استفاده کنه

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

دوسه تا دعاکن رفتم گفتن جن داری 😭😭😭

نمیدونم من چیکار کرده بودم ایطور بدبخت شدممم

از بسس فیلم ترسناکا نگا کردم که از زندگی خودم فیلم ترسناک میشه ساخت..در اتاقم یواش هی باز میشه و صدای حرف زدن چند تا ادم میاد 😭😭

دوسه تا دعاکن رفتم گفتن جن داری 😭😭😭 نمیدونم من چیکار کرده بودم ایطور بدبخت شدممم از بسس فیلم تر ...

به دعا اعتقاد ندارم بهترین چیز همون قرآن و خواندن آیت الکرسی و چهار قل موقع خواب و اول صبح بعد از بیداریه

2050

اسی توهم زدی دعا نویس اگه درست بود خودشو نجات میداد ما که دعا میگیریم به نظر من چون اعتقاد داربم همه چیز مثبت میبینیم اون موج مثبت زندگی خوب میکنه یجا خوندن من این انرژی مثبت یجور شکر کردن از خدا دیدی میگن شکر نعمت نعمت افزون کند گلم یه حرز بگیر همیشه پیشت باشه جز سرویس رفتن

میشه صلوات بفرستید شوهرم باهام خوب بشه
به دعا اعتقاد ندارم بهترین چیز همون قرآن و خواندن آیت الکرسی و چهار قل موقع خواب و اول صبح بعد از بی ...

من قران و همه ایما بالا سرمه ولی بازم میان و انگار میخان کتکم برنن فک کنم دوسه نفرن توی خواب یه بار دیدمشون 

بخدا من به این ضعیفی چیم که اینا اومدن گیر دادن به من خودم بدبختی کم دارم

2183
هر دو

دیشب نزدیک بود خفه بشم خدا بهم رحم کرد زیر لبی فقققط صلوات دادم مامانم صدای نالمو شنید اومد بیدارم کرد..دارم زجر میکشم بخدا نمیتونم خودم خونه تنها بمونم همش صدا میشنوم در یهو باز میشه یهو یه چیز میشکنه خود به خود انگار دیوونم

ببین کم خونی نداری 

به دکتر بگو برات آزمایش بنویسه و قرص و آمپول تقویتی بزنه ..تهویه ی اتاقت و اکسیژن هوا کافی باشه آب زیاد بخور و فقط و فقط به پهلو بخواب هرگرز رو شکم و روی کمر نخواب 

🙂
دیشب نزدیک بود خفه بشم خدا بهم رحم کرد زیر لبی فقققط صلوات دادم مامانم صدای نالمو شنید اومد بیدارم ک ...

اولین شبی که متوجش شدم خیلی اتفاق وحححشتناکی افتاد 

شب که همه خواب بودن بیدار شدم و رفتم دسشویی بعدش یهو دیدم مامانم دم در دسشویی وایساده خوابالود بودم فقط گفتم مامان ترسوندیماا بعدش مامانم چیزی نگفت و رفت دسشویی اومدم که بخوابم نگاه کردم مامانم تو جاش خوابیده بود اییینقدر حالم بدشد و مامان و بابا و هممه رو بیدار کردم 

2191