2137
2106

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166

منم وقتی ناراحت شم ایطور میشم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر خاهرزادمه  یه مشت ادم کاو هی میپرن به ادم که فقط انگشت وسط مناسبشونه و سکوت من سکوت کردم بدون انگشت وسطه در جواب توهینت   نه خاصم نه اسم یه پرسپولیس با کلاسم  اذرماهی هستم به کسی مربوط نی که من غلط املایی دارم دوس دارم به تو چه؟!  اگه این به فرهنگه تف تو این بی فرهنگی که بقیه توهین میکنی سر غلط املایی .  یه اهی میکشم سوزان خودمو پیله میکنه درد داره مادر داشتن و ناتنی بودنش دردداره مادرت نفرین ته دلیت کنه انشاا سرطان بگیری  درد داره دلت مرگ بخاد و هی تف تو این روزگار مجازیم دلمو میشکونید؟!خو چرا؟!من خیلی بیچارم خدا منو نمیبینه 😂💔 جیگرم میسوزد  دلم میگرد رگم نبض میزند دلم مرگ میخاد!😭😂 میفهمید؟!  چرا خدا نه ریخت داد نه پول نه پدر مادر و خانواده خوب از همشون متنفرم دوتا خاهر ناتنی دارم دوستمن ولی خاهرمن همینارو دارم شما خیلیارو دارید؟!قدر بدونید نپرسید شهرمم شیرازاسمم ملودیه میشه برامرگم دوتا صلوات بفرستید😐لطفامن بریدم چون گناهه نمیکنم خودکشی  ببینید ممنونتونم  انقد سر هرچیزی به همه نپرید💙😂اخه شاید تو یچی نگفتی ولی قلب نداشته طرفو متلاشی کردی تو همین سایت☺💔
2165
2183