2726

سلام

ميشه بگيد چه مدته زيديد و ايا كرونا گرفتيد يا نه و چرا سينوفارم نزديد 

علت انتخابتون و اگر اطلاعات دقيق داريد بنويسيد ممنون

پ ن: ميدونم استرا بهتره ولي بخاطر شرايطم نميتونم بزنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه مدت زدي هر دو دوز؟  چرا عالين؟ مطالعات اونا جلوتر بركت؟

یه ماهه ازدوزدوم میگزره....واکسن فخرا....ساخت دانشمند فخری زاده هست...بالای ۹۰درصد ایمنی داره...وباستوکوک ایمنی بالایی داره ساخت ایران وکوبا..باورژن جدید.

خداحافظ.....🙌🙌
یه ماهه ازدوزدوم میگزره....واکسن فخرا....ساخت دانشمند فخری زاده هست...بالای ۹۰درصد ایمنی داره...وباس ...

من واقعا نميدونم چه بزنم از چيني هم اعتماد ندارم با اينكه خانوادم سينوفارم و استرا زدند فخرا و پاستوكوك مطالعاتش منتشر شده يا تو فاز تحقيقاتيه؟ 

یه ماهه ازدوزدوم میگزره....واکسن فخرا....ساخت دانشمند فخری زاده هست...بالای ۹۰درصد ایمنی داره...وباس ...

عزیزم مگ واکسن فخرا هس الان؟میشه طزریق کرد؟

اقایون درخواست ندن                       من قرض کردم تا برات خرج کردم               من کف خیابون وبرات فرش کردم     من واسه داشتنه تو نذر کردم         من تو رو ی فرشتع فرض کردم
دخترامو میخوام امروز ببرم پاستور بزنن. چون ایرانیه. اعتماد دارم به دانشمندان ایرانی.❤🤍💚

دختر من ۱۵ سالشه.به‌زور مدرسه و ما مجبور شد سینوفارم بزنه

میگفت برکت‌میخوام‌بزنم و‌ قبول نمیکردن بهش تزریق کنن

حالا از وقتی پاستور اومده،با ما دعوا‌ میکنه‌که‌ چرا‌ منو مجبور کردین واکسن خارجی بزنم.الان علی(داداشش) میخواد ایرانی بزنه

خداکنه دوز دومشو پاستور بزنن🤦🏻‍♀️

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

بابای من دوز دوم برکتم زده تقریبا یه ماه پیش . مشکلی نداشت و تا الانم مریض نشدن. خود تلوزیون نشون داد آنتی بادی چند نفر که واکسن زده بودن بالاترینشون اسپوتنیک بود بعد برکت ولی آدم به آدم گفتن فرق داره و همه در یه حدن

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم هنوز      مارا به سخت جانی خود اینچنین باور نبود                   یکی از بزرگترین مشکلات و سخت ترین و همینطور اشتباه ترین کارها اینه که سعی کنیم با مغزمون ، قلبمون رو قانع کنیم  
2706