2733
2734

شلوار تنگ عقیم بودن میاره بگین زیاد نپوشن تو خونه حداقل راحت باشن بیرون هیچی 

لب تاب هم رو پاشون نزارن عقیم میشن

دوستان الان ی سری میگن خیلی این نکته رو میگی خب بچه ها خوشم میاد همه بدونن رعایت کنن هر کی هم بچه نداره شوهر نداره پول نداره ی تاپیک زدم راجب رسیدن به ارزوش گفتم فقط تو جستجو بنویسه پول میخوای بچه میخوای میاره بالا

الهی همه حال دلشون عالی باشه الهی آمییین🤩🤩

شوهرم خودش بفکر خودش هست لازم نیست بگم تازه مراقب منم هست😂😑

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شوهرم خودش بفکر خودش هست لازم نیست بگم تازه مراقب منم هست😂😑

چه شباهتی

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
خخخخ🤗🤗🤗🤗😍😍

فک کن همش بهم یاداوری میکنه نوارتو تند تند عوض کنی شورت نپوش تو خونه دامن بپوش و...... یه پا دکتره برا خودش😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
فک کن همش بهم یاداوری میکنه نوارتو تند تند عوض کنی شورت نپوش تو خونه دامن بپوش و...... یه پا دکتره ب ...

وای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

باریکلا 🤣🤣🤩🤩🥳

دیگه با این اطلاع رسانیا خشتک  شلوار پسرا دو وجب پایین زانو میفته  

از این تنگا بهتره که😂😂😂

شوخی کردم خدایی من شلوار تنگ خوشم میاد ولی تو خونه راحتی بپوشن بازار همش 2 ساعته سرکار هم ی شلوار ن تنگ باشه ن راحت

فک کن همش بهم یاداوری میکنه نوارتو تند تند عوض کنی شورت نپوش تو خونه دامن بپوش و...... یه پا دکتره ب ...

عجب شوهری 😍😂منم یه دوست پسر داشتم خیلی خوش اخلاق و مهربون بود هر وخ پریود میشدم دم به دیقه حالمو می‌پرسید یا عصبی میشدم نازمو می‌کشد در کل خیلی پایه بود یادش بخیر همیشه تلفنی حرف میزدیم ولی خیلی گذشتم براش مهم بود و شکاک با اکانتهای فیک منو امتان می‌کرد می‌فهمید رل و داداشی زیاد دارم ولم کرد 😕 ولی حیف شدا عجب پسری بود 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2706