2733
2734

چرا نخواستی پست اول باشه؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب یه قرار داشتیم باهم و میخواستیم باهم وقت بگذرونیم که اقا ساعت ۱۰ اومد خونه شامشو خورد من گفتم دیره دیگ بیا باهم باشیم و اینا خودش همیشه میگ تقصیر توعه شب تا صبح بیدار میمونم صبح دیرم میشه برم سر کار من کارا رو کردم منتظر شدم بیاد رفته برام پارکینگ میشوره ۱۲ شب خیلی دلم گرفت اومد بالا بهش گفتم الان وقتش بود رفتم خوابیدم باردارم نمیتونم راحت جا به جا بشم هی دستمو میکشید منم هی خودمو میکشیدم تا بتونم جا به جا شم دیگ از دستش عصبی شدم داد زدم بابا بزار ک جا به جا شم بدش اومد روشو  کرد او نور خوابید گفتم عیب نداره نباید داد میزدم خودم پتو انداختم روش ریز ریز به خال خودم گریه میکردم اومد سرشو گذاشت رو سینم دید مثل همیشه منتشو نمیکشم محلش نمیدم رفت خوابید

بازم  دل مرض گرفتم و جا نگرفت بهش پیام  دادم تو سروش چون خیلی زیاد  بود براتون میزارم بعد پیام متنی دادم ک سروشتو بخون

2731

یه متن بالا بلند عاشقانه دیدم ن خبری نیس گفتم حتما پیام  رو ندیده یه عادت بدی دارم تا آشتی نکنم دلم آروم نمی گیره رفتم بالا سرش دیدم پیام رو دیده ولی سروش رو چک نکرده صداش کردم یهو بلند شد عکس من خوابید منم پتو بالشت رو برداشتم رقتم اتاق دیگ

2738
یه متن بالا بلند عاشقانه دیدم ن خبری نیس گفتم حتما پیام  رو ندیده یه عادت بدی دارم تا آشتی نکنم ...

بجا اینکه اون بیاد منت زن باردارشو بکشه نازشو بکشه تو میری جلو ول کن بابا قهر کرده که کرده مقصرم هست نازم میکنه ببخشیدا خیلی پرروش کردی بی محلش کن تا اون بیاد

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲

نماز صبح رو گفتن باز دلم  نیومد نمازش از بین بره بیدارش کردم انتظار داشتم بیاد دیگ بیارم پیش خودش ک دیدم نمازش خوند باز خوابید 

دیگ‌دلمو طاقت نیاورد ۵ دقیقه مونده به وقت اماده شدنش بیدارش کردم بهش‌گفتم حرف بزنیم بهش گفتم جامونو جدا میکنیم غذا بدون  هم همه چی بدون هم 

یکم‌سکوت کردم بهش گفتم حرفی نداری گفت ن صبحانشو هم اماده کروه بودم برا خودش هی اواز میخوتد عی اماده میشد دلم خیلییی شکست 

آخرش اومده بده سر کار میبوستم 

بوستو میخوام چی کار الان 

دلم داره خفه میشه 

نمیدونم چشه

دلم میخواد بمیرم

بجا اینکه اون بیاد منت زن باردارشو بکشه نازشو بکشه تو میری جلو ول کن بابا قهر کرده که کرده مقصرم هست ...

دست خودم  نیست نمیتونم‌اروم بگیرم شکمم اونقدر حرص خوردم درد میکنه خیلی میترسم

2706