2733
2734
عنوان

ینی هیچ کس عاشقم نمیشه ؟ هیچ کس

522 بازدید | 26 پست

ی نفرپ ک میاد سمتم زود حال خرابمو میفهمه  افسردگیمو  میفهمه ازم فرار میکنه

قیافه ام چی خیلی زشته .   خدایا چیکار کنم

خونواده ی خراب . 

کاش حداقل خوشگل بودم 😭😭😭😭

از خدا   

تا وقتی خودت اینطوری میگی ن

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین کتاب زنان زیرکو دانلود کن بخون. ببین چطور میگ با مردا باید رفتار کنی.عااالیه

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738

از کجا به این نتیجه رسیدی که میگی زشتی ؟ خدا هیچکدوم از مخلوقاش رو زشت نیافریده در مورد اینکه میگی افسرده ام خب باید از روانشناسا کمک بگیری ، بالاخره که افسردگی قابل درمان هست ، در ضمن این لفظ درستی نیست که میگی خونوادم خرابن ، خودت آیندتو به تنهایی بساز . شغل داری یا دانشجویی 

حواستون به بعضی از کارا و حرفاتون باشه چون خیلی وقتا ببخشید کارچسب زخمو نمیکنه 
از کجا به این نتیجه رسیدی که میگی زشتی ؟ خدا هیچکدوم از مخلوقاش رو زشت نیافریده در مورد اینکه میگی ا ...

وقتی  هیچ کس نگام نمیکنه البته ک اونوموقع ک سنم  کمتر بود قشنگتر بودم مامانم بدبختم کرد خداازش نگذره هیچچچ وقت .‌

از خدا   
از کجا به این نتیجه رسیدی که میگی زشتی ؟ خدا هیچکدوم از مخلوقاش رو زشت نیافریده در مورد اینکه میگی ا ...

نمیتونم  فکر گذشته دیوانه ام میکنه   بیچاره ام کردن .   بدبختم کردن

از خدا   
2706