2726
عنوان

امروز تولدمه 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 71 پست
نه من معتدلم مشاور خوبیم ولی بیای رو شاخم بد نیش میزنم تا وقتی باهام خوب باشن پایم مهربونم به وقتش م ...

شخصیت منم همینه 

خوب باشن خوبم

بد بشن سگ میشم😂😂

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
۲۱ آبانم😍😍

پیشاپیش تولدت مبارک😍

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای عزیزم تولدت مبااااارک    

مرسی😍😍

اره ما همیشه بدنیستیم بستگی به طرف مقابل داره

آفریییییین 

👏👏👏👏

😘😘😘

بارداری؟؟

تولدت مبارک امروز تولد بچه منه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
تولدت مبارک امروز تولد بچه منه

تولدش مبارک 

عشقن آبانی ها

بله گلم 

چند هفته؟

البته اینو بگم من پنج سال پیش یه بچمو اول آبان از دست دادم دوسال بعدش خدا همون اول آبان بچمو بهم داد کسی ام که دوستش داشتمو و داشت اول آبان بود نافمو تو اول آبان انداختن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

چن ساله شدی؟ 

منم پریروز تولدم بود استوری گذاشتم تو اینستا و وات

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
2706