2737
2734
عنوان

امروز تولدمه 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 71 پست
من با آبان ماهی کنار نمیام هم خواهرم ابانیه هم همسرم 

چرا 

ابانی ها عشقن که

من به این خوبی😂😂😂

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تولدددت مباااارک عزیزمممم😂♥️🖇😻

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

تولدت

مبارک

عزیزم

💃💃💃💃💃💃

بروواسه خودت یه کیک کوچولوبگیرجشن بگیر یا نمیتونی بری بیرون اگه کیکی دارین شمع بزارروش فوت کن یاخودت درست کن سعی کن امروزبهت خوش بگذره

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  
2738

مبارکت باشه انشالله امروز ب یکی از آرزوهات برسی 😍💛

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
تولدت مبارک ❤ منم هیچ وقت هیچ کس یادش نیست 😂

دقیقا 

صبح استوری گذاشتم واس تولدم 

شوهرم میگه عه تولدته؟؟؟

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

مبارک باشه🥰😍

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
مبارکت باشه انشالله امروز ب یکی از آرزوهات برسی 😍💛

انشاالله😍

2706