2410
2553
عنوان

روی صحبتم با اونایی که میگن واکسن نزنین

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 40 پست
بابا بزنیددیگه ،ولا اینا ی مشت بیسوادن که از طرف بعضی پزشکای ایرانی تحریک میشن که میگن واکسن نمیزنیم ...

خیلیا اطراف من واکسن زدن اگرم گرفتن مثل سرماخوردگی گرفتن. که تست هم دادن منفی بوده پس همون سرما خوردگی بوده

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیا اطراف من واکسن زدن اگرم گرفتن مثل سرماخوردگی گرفتن. که تست هم دادن منفی بوده پس همون سرما خورد ...

آره خب فصل داره تغییرمیکنه و همیشه این موقع سال سرماخوردگی شایع میشه ولی بنظرم باید همه واکسن بزنن که استرس کمتربشه نمیتونم برا ی خرید بدون دلهره بیرون بریم 

متوجه نشدم؟ چی 

شوهرخالمو برات نوشتم.میگم تصادفش واسه زمانی بود ک واکسن هنوزنبود. الان یه عده میگن حتما واکسن زده سکته کرده پشت فرمون

2456

تنها راه تموم شدنش واکسیناسیون همگانیه اینو همه دانشمندان گفتن یه سرچ کن 

وقتی تو نزنی کرونا تموم نمیشه و من که دارم دیوونه میشم مثل خیلیا همین میمونم تو بالاخره اگر خدای نکرده بگیری جزو آمار کرونایی و محدودیت ها ادامه داره و من نمی‌دونم چطور میگی به خودمون مربوطه 

نمیزاری این وضعیت مزخرف تموم شه

حالا ادا روشنفکرارو در بیار

تنها راه تموم شدنش واکسیناسیون همگانیه اینو همه دانشمندان گفتن یه سرچ کن  وقتی تو نزنی کرونا ت ...

من خودم زدم دوز دومم امروز میزنم😎

نمی‌دونم چرا چند وقت احساس میکنم قرار همه اینا که واکسن زدن بمیرم و اینا نزدن زنده بمون😐

مگه بازی مرکبه؟ الان هر کشوری داره خودشو میکشه که بگه فرزند بیشتر زندگی بهتر بعد نمیاد مملکتشو با واکسن زدن ببره رو هوا. خیالتون راحت. ما هم خیلی وقتا واکسن زدیم و خداروشکر کرونا هم نگرفتیم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2714
تنها راه تموم شدنش واکسیناسیون همگانیه اینو همه دانشمندان گفتن یه سرچ کن  وقتی تو نزنی کرونا ت ...

امروز دوز دوممه. پریود باشی اشکال ندارع؟!