2410
2553
عنوان

روی صحبتم با اونایی که میگن واکسن نزنین

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 40 پست
نمی‌دونم چرا چند وقت احساس میکنم قرار همه اینا که واکسن زدن بمیرم و اینا نزدن زنده بمون😐

منم فکر میکنم کل ادما مثل هم میشن و اونایی که نزدن میمیرن. خوبه اینجوری فکر کنیم؟نظرت چیه. چون یه عده کمی واکسن نمیزنن. 

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا به همه ربط داره نزدن واکسن علاوه براینکه ظلم بزرگی به خودتون هست به جامعه هم دارید ظلم میکن ...

من اگه ظلمی کنم به خودم.به خودم مربوطه به شما ربطی ندارع.ظلمش به جامعه رو درک نکردم. شما که نمیزنی داری ظلم میکنی

منم فکر میکنم کل ادما مثل هم میشن و اونایی که نزدن میمیرن. خوبه اینجوری فکر کنیم؟نظرت چیه. چون یه عد ...

اوعوم مثبت فکر کنیم البته خودم زدم ولی این افکار منفی تو مغزم داره می‌چرخه😐🥴

2720
من اگه ظلمی کنم به خودم.به خودم مربوطه به شما ربطی ندارع.ظلمش به جامعه رو درک نکردم. شما که نمیزنی د ...

😕عزیزم خوندی چی نوشتم؟؟

گفتم اگر نزنید ظلم میکنید به خودتون و جامعه

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
مردم چشونه  والا تا واکسن نبود هرکی ی هشتک میزد ک واکسن وارد کنید فلان کنید بهمان کنید شهدای و ...

چون اینا یسری ادم های اجیر شده ی غربی هستن. طرف از آلمان اومده سر کار همسر من ماسک نزده بهش میگن ماسک بزن میگه من واکسن زدم کارتم دارم ناراحتید من برم. حالا مردم ما جز دادن استرس بهم کار دیگع نمیکنن. همشونم توی اینستا پیج های فیک دارن

2714
وقتی اکثرا واکسن زدیم بمیریم هم همه با هم می‌میریم اگه نمردیم تنها تو این دنیا می‌خوایم چیکار کنیم & ...

من اگه بخام بمیرم هرجوری باشه میمیرم‌ .یا میخاد واکسن عاملش باشه یا هرچی.من از دو دقیقه بعدم خبر ندارم از دوسال بعدم خبر داشته باسم

اوعوم مثبت فکر کنیم البته خودم زدم ولی این افکار منفی تو مغزم داره می‌چرخه😐🥴

الان از این به بعد اینی که من گفتم تو ذهنت بچرخون. بعدم افکار منفی انرژی منفی به کائنات میرسونن بستگی داره مثبت فکر کنی یا منفی. اون یه عده کثیرهم همین طرز فکر رو دارن که میان مغز بقیه رو شست و شو میدن. خوبه یکم عاقلانه فکر کنیم.

بزنید من دوز اول زدم دوز دوم ۱۰روز دیگه .آخه این مگه میشه بخوان مردم رو با واکسن بکشن؟یا هرچیز دیگه ؟اگر ما ها نباشیم حکومت میخواد برای حکومت کنه؟الان همه دنیا از همسایه های عرب و ترک و تاجیک و افغان و....تا برسه آمریکا و اسرائیل اگر ما مردم و سابقه حماسه های گذشتگانمان نبود خیال همه گی راحت این حکومت که هیچ ایرانی نبود و هر تکه ش یکی برده بود .پس خیالتون راحت برای بقای حکومت هم شده کاری نمیکنن که همه بمیریم‌.بالاخره هر چیزی عوارض داره 

تاپیکامو بخون لبین چقدر زندگیم زهرماره

عزیزم تاپیکاتو خوندم با توجه به چیزایی که خوندم مادر شوهرت خیلی سلیطس خیلی استعداد دخالت کردن تو کوچک ترین موارد داره 

توصیه ی من به شما اینه که زیاد تو عقد نمونین هرچه قدر طولانی تر باشه حرمتا بیش تر از بین می ره و بستر دخالتا بیشتر فراهم می شه دوما با سیاست طوری رفتار کنین که نتونن دخالت کنن تو زندگیتون 

بزنید من دوز اول زدم دوز دوم ۱۰روز دیگه .آخه این مگه میشه بخوان مردم رو با واکسن بکشن؟یا هرچیز دیگه ...

واقعا

من نمیدونم اونایی که میگن فلانی واکسن زد فوت کرد .اون طرفی که فوت کرد واکسنم نبود یجوری دیگه فوت میکرد. زمانش برسه هرجا باشه ادم میمیری. شوهرخالم صاف صاف داشت رانندگی میکرد تو خیابون هیچ ماشینی جز ماشبن شهرداری ک گل هارو اب میداد نبود.صاف رفت زد به اون.چرا!!یکم فکر کنیم میفهمیم عمر دست خداست نه بنده خدا

عزیزم تاپیکاتو خوندم با توجه به چیزایی که خوندم مادر شوهرت خیلی سلیطس خیلی استعداد دخالت کردن تو کوچ ...

تازه چی موقغی بود ک واکسن هنوز نبود

2706