2703
2553

هروقت من اومدم تو زندگیت دخالت کردم گفتم برو واکسن بزن اونوقت بیا برای من امر و نهی کن که بزنم یا نزم. به شما هیچ ربطی نداره من واکسن میزنم یا نمیزنم پس نظرتو تو دل خودت نگه دار.

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا شوهر احمق من نمیزاره بزنم دوماهه مبخوام بزنم جلومومیگیره

بهش بگو من اگه بخام بمیرم بدون واکسنم میمیرم. پس غصه منو نخور. 

2720

حالا خودشون انواع و اقسام واکسن میزنن مث واکسنی ک بچگی میزنن و این چیزا ولی وقتی اینجا جون مردمه یهو دانشمند شدن برامون

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
دقیقا شوهر احمق من نمیزاره بزنم دوماهه مبخوام بزنم جلومومیگیره

ان شاالله صد و بیست سال زنده باشی. شوهرخالع من سالم سرحال خالمو سرکار رسوند موقع برگشت تصادف کرد فوت شد هیچ ماشینی جز یه ماشین شهرداری نبود. بنظر من اذم مرگش فرا برسه میمیره حالا وسیلش هرچی باشه

2714

مردم چشونه 

والا تا واکسن نبود هرکی ی هشتک میزد ک واکسن وارد کنید فلان کنید بهمان کنید شهدای واکسن و از این کوفت و زهرمارا 

حالا واکسن وارد شده دولت باید التماس کنه بیاید واکسن بزنید و اجبار کنه خدمات بدون کارت واکسن داده نمیشه؟اخه چرا

حالا خودشون انواع و اقسام واکسن میزنن مث واکسنی ک بچگی میزنن و این چیزا ولی وقتی اینجا جون مردمه یهو ...

اینا یسری ادم هستن مه اجیر شدن بیان یسری ادمای سادع رو توی هر شبکه اجتماعی به استرس بندازن‌ .خیلیاشونم ببینی همه پیج فیک دارن. معلوم نیس چقدم پول میگیرن

2706