2137
2106

هروقت من اومدم تو زندگیت دخالت کردم گفتم برو واکسن بزن اونوقت بیا برای من امر و نهی کن که بزنم یا نزم. به شما هیچ ربطی نداره من واکسن میزنم یا نمیزنم پس نظرتو تو دل خودت نگه دار.

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
دقیقا شوهر احمق من نمیزاره بزنم دوماهه مبخوام بزنم جلومومیگیره

بهش بگو من اگه بخام بمیرم بدون واکسنم میمیرم. پس غصه منو نخور. 

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

حالا خودشون انواع و اقسام واکسن میزنن مث واکسنی ک بچگی میزنن و این چیزا ولی وقتی اینجا جون مردمه یهو دانشمند شدن برامون

❤#برابری ... جوانه میزنم به روی زخم بر تنم / فقط به حکم بودنم / که من زنم زنم زنم / چو همصدا شویم و پای به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم / جهان دیگری بسازیم از برابری / به همدلی و خواهری / جهانِ شاد و بهتری ..❤       آدم بودن عبارت قشنگیه چون فرقی بین زن و مرد نمیذاره قلب و مغز آدما جنسیت نداره 📚جنس ضعیف اثر اوریانا فالاچی
2166
دقیقا شوهر احمق من نمیزاره بزنم دوماهه مبخوام بزنم جلومومیگیره

ان شاالله صد و بیست سال زنده باشی. شوهرخالع من سالم سرحال خالمو سرکار رسوند موقع برگشت تصادف کرد فوت شد هیچ ماشینی جز یه ماشین شهرداری نبود. بنظر من اذم مرگش فرا برسه میمیره حالا وسیلش هرچی باشه

2050

مردم چشونه 

والا تا واکسن نبود هرکی ی هشتک میزد ک واکسن وارد کنید فلان کنید بهمان کنید شهدای واکسن و از این کوفت و زهرمارا 

حالا واکسن وارد شده دولت باید التماس کنه بیاید واکسن بزنید و اجبار کنه خدمات بدون کارت واکسن داده نمیشه؟اخه چرا

حالا خودشون انواع و اقسام واکسن میزنن مث واکسنی ک بچگی میزنن و این چیزا ولی وقتی اینجا جون مردمه یهو ...

اینا یسری ادم هستن مه اجیر شدن بیان یسری ادمای سادع رو توی هر شبکه اجتماعی به استرس بندازن‌ .خیلیاشونم ببینی همه پیج فیک دارن. معلوم نیس چقدم پول میگیرن

وقتی اکثرا واکسن زدیم بمیریم هم همه با هم می‌میریم اگه نمردیم تنها تو این دنیا می‌خوایم چیکار کنیم  

اگه امضامو دیدی برام صلوات بفرست . دنیا درسته خیلی اشتباه کردم ولی من هم به تمام آرزوهام میرسم . همه سهمم از خوشبختی رو ازت میگیرم از همه چی بهترینش ، خدا با منه
2183
نمی‌دونم چرا چند وقت احساس میکنم قرار همه اینا که واکسن زدن بمیرم و اینا نزدن زنده بمون😐

منم فکر میکنم کل ادما مثل هم میشن و اونایی که نزدن میمیرن. خوبه اینجوری فکر کنیم؟نظرت چیه. چون یه عده کمی واکسن نمیزنن. 

اتفاقا به همه ربط داره نزدن واکسن علاوه براینکه ظلم بزرگی به خودتون هست به جامعه هم دارید ظلم میکن ...

من اگه ظلمی کنم به خودم.به خودم مربوطه به شما ربطی ندارع.ظلمش به جامعه رو درک نکردم. شما که نمیزنی داری ظلم میکنی

منم فکر میکنم کل ادما مثل هم میشن و اونایی که نزدن میمیرن. خوبه اینجوری فکر کنیم؟نظرت چیه. چون یه عد ...

اوعوم مثبت فکر کنیم البته خودم زدم ولی این افکار منفی تو مغزم داره می‌چرخه😐🥴