2726
عنوان

دلم برای بابام سوخت😭

646 بازدید | 16 پست

تو تاپیک قبلیم نوشتم که چه اتفاقی افتاده و با بابام قهر بودم از روز چهارشنبه عصر، امروز صبح که میخواستم برم سرکار بلند به مامانم میگفت به پروانه بگو سهم پولت ازمغازه کنار گذاشتم، بعد به مامانم گفته بود داره میره، باحالت ناراحتی، بهش بگو چیزی لازم نداره؟ وقتی داشتم کفشم میپوشیدم اومد بغلم کرد و بوسم گفت گفت دختر ریزه بابا😭😭😭😭 منم زدم زیرگریه و بغضم ترکید... چیکار کنم؟ میدونم دست خودش نیست و زود عصبانی میشه.... ولی منم دلم خیلی میشکنه😭😭😭😭

آشتی کن 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدرو مادر دیگه تکرار نمیشن پس بیشتر هواشون رو داشته باش 

چشم😔خودمم ازهمین دلم میگیره، الان بابام بهم زنگ زد گفت خوبی؟ گفتم آره، گفت بابایی پول زدم به کارتت😭دلم میگیره از این روزگار

تور وخدا به بابات حتی بیشتر ازمادرت احترام بذار ونازش کن مردا برخلاف ظاهرشون دلشون مثل شیشه ست بابا ...

من خووم عاشق بابامم😭😭😭 ولی دلم خیلی شکست ولی بازم تو دلم بخشیدمش

2706