2733
2734
وقتی اسمم کاربریتو تو نی نی سایت میبینم خیلی خوشم میاد حضورت شیرینه☺

سپاس گزارم مهربونم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

کلاس آنلاین داشتم ساعت ۸ 

تهشم ضبط کردم صدای استاد کمه 😖😖

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه جابجا شدید؟الان خونه جدیدی؟😍

آره عزیزم...نه فعلا الان هتلیم باید خونمونو تعمیر کنیم دیگه یکم کاراش مونده تا ان شاءالله کامل شه بریم😍

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
ان‌شاالله تو خونه‌ی جدید یه دنیا آرامش و خواب خوب شیرین تجربه کنین😃

ممنونم عزیزدلم ان شاءالله با دعای خوب شما و همچنین به امید خداوند😍😍😍

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2728
انشالله هر دوتاشون عاقبت به خیر بشن❤️

ممنون عزیزم البته 4تابچه دارم دوتابچه های همسرم هستن

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2738
آره عزیزم...نه فعلا الان هتلیم باید خونمونو تعمیر کنیم دیگه یکم کاراش مونده تا ان شاءالله کامل شه بر ...

به به خیلی هم عاااالی

مبارکتون باشه انشالله کلی اتفاق خوب براتون بیفته تو خونه جدید☺️

عزیزم چقدر مهربونی که بچه های همسرت رو هم عین بچه های خودت میدونی❤️❤️

ممنون لطف دارین بچه ها مادرشون فوت شده بجز من وپدرشون کسی رو ندارن برام اصلا فرقی ندارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
واقعا خدا خیرت بده شک نکن خیر و برکتش رو تو زندگیت میبینی

انشالله فقط برام دعا کنید که صبر وتحمل داشته باشم دخترشوهرم 11سالشه مشکل ذهنی داره خیلی برام سخت شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

با اجازه اسی لطفا توی تاپیک اخرم شرکت کنین اجرتون با امام زمان 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2706