2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ساعت ۵ و نیم اکثرا بیدارم، ناهار آماده کردم، کلاس مجازی دارم تا ساعت ۱۰، بعد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ هم کلا ...

چه برنامه‌ریزی خوبی.‌.. همیشه سلامت باشین قشنگم د هنیشه کارهای خوب برای انجام دادن داشته باشین تو راه موفقیت و خوش‌بختی😇💙

💙صدا کن مرا... 
قشنگ مهربونم خدا از همه چیز آگاهه و می‌دونه تو محیط جدید چه شرایطیه پس بسپار بهش که اون‌چیزی که خیره ...

هیچکس جز خانوادم برام مهم نیست ولی اگه اونام بدونن چی شده که بعد چندین سال مجبور شدم استعفا بدم یقینا اتفاق ناگواری براشون میفته

تو رو خدا فقط دعا کنید که این رییسی که بهش پیام دادم دلش به رحم بیاد و منو مشغول کنه

هیچکس باورش نمیشه اون اتفاقی که برای من بخت برگشته افتاده رو . والله که الان مرگ آرزومه

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
ولی به نظرم یه لب‌خند پهن و خوشگل بزن که روزت عالیییی بشه چون تو یه قهرمانی😃😍😃😍😃😍

عزیزم    درست میگی    من کلا  تو اداره   به سیدخندان 😂😂 مشهورم   سادات هستم و نیشم بازه همش     ولی صدای بلند و هیاهو اذیتم میکنه  

اینم همجنجوریه گاهیم شبا نماز شب میخونه بیداره ولی خب خیلی ادم شلوغی نیست ولس ساعت ۶بشه تلویزونو روش ...

وای دقیقا تو خونه‌ی پدرشوهرم اینا هم تمام وقت تلویزیون روشنه نمی‌دونم فازشون چیه. حتی اگه کسی نبینه یا بخوان برن بیرون 😐

💙صدا کن مرا... 
اقاااااا😂😂 این صدای زندگی نیستت چرا صدای بارون و اب روان نه  صدای هم زدن تخم مرغ تو تابه ه ...

😂😂😂آره به خدا اتفاقا این شیرین‌تره باور کن، سعی کن باحالیش رو حس کنی دیگه چاره‌ای نیست😁😁😁

💙صدا کن مرا... 

من هرروز ساعت چهار بیدار میشم درس بخونم 

آخرشم یه عده فک میکنن خدا بهم سواد نازل میکنه 🙄

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
من از چهار و نیم بیدارم شوهرمو راهی کردم کلی اتو کاری داشتم تازه تموم شده بودم می‌خوام برم خونه خواه ...

ای جونم خدا قوت قشنگم. روزت پر از صدای بلندِ خنده و شادی و خوش‌گذرونی💙

💙صدا کن مرا... 
2706