2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بهت افتخار می‌کنم🥺

قربونت برم من

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سلام باید شوهر جان رو راه بندازم بره سر کار  یه ساعت دیگه هم دخترم رو بیدار کنم آماده بشه کلاس ...

سلام روز فوق‌العاده‌ای باشه برای همتون، خوش به حال خونوادت با این خانومِ خونه‌ی فوق‌العاده‌ای که دارن و حسابی باید بهش افتخار کنن😃

خدا پشت و پناهت باشه مهربانو

💙صدا کن مرا... 
2731
فرداعصر عقدمه پاشدم ب کارام برسم بچه ها من روز سوم پریودمه بنظرتون موهام رنگ میگیره؟

واای خوشبحالت توروخدا سر عقدت برای منم دعا کن زودتر ب عشقم برسم

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی
نگران نباش قشنگم آرایشگرت قطعا کارش رو بلده خوب درستش می‌کنه عیبی نداره آدم دلش واسه همین بدوبدوهای ...

عزیزدلم😍😍😍

اره راس میگی باحاله

ان شالله خوشبخت بشی نازنینم💋💋

2738
حتما عزیزم ان شالله هرچی خیره واست پیش بیاد

عزیزم موهات رنگ‌میگیره یا ن رو ارایشگر بهتر میدونه ولی برای غسل ب مشکل برمیخوری میگن وقتی پاک نیستی وغسل نداری نباید رنگ یا ناخن بزاری

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی
2706