2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیزم♥♥ میترسم تکه تکه رنگ بگیره، چون موهام در حالت عادی هم رنگ پذیریش کمه وای خریدام مونده ...

نگران نباش قشنگم آرایشگرت قطعا کارش رو بلده خوب درستش می‌کنه

عیبی نداره آدم دلش واسه همین بدوبدوهای قبل جشنش تنگ می‌شه🤩 خدا رو شکر که یه جشن پیش رو داری و کلا خرید و مقدمات‌.. این واقعا نعمته. مراسم عقد من مرداد پارسال بود کرونا شدیدتر بود و ما اصلا خرید نرفتیم به جز چیزای واجب مثل حلقه، من هنوز حسرت اون لذت خرید و بدوبدوی پیش از مراسم تو دلم مونده😢

💙صدا کن مرا... 
خونه پدر شوهرمم همشون کارمندن پاشدن اناده شن بچه هاشونم مدرسه نیرن اون یکی دخترشونم دیشب همینجا بود ...

واااایییی پدرشوهر من هرروز پیش از اذان صبح بیدار می‌‌شه میاد وسط هال دعا و قرآن می‌خونه تا اذان و نماز بعدم دوباره دعا و قرآن تاااا روشنی هوا😅 من هم هربار اون‌جا می‌رم سرم رو محکم می‌کنم زیر بالش😬😆🤣😂😂😂

💙صدا کن مرا... 
2738
واااایییی پدرشوهر من هرروز پیش از اذان صبح بیدار می‌‌شه میاد وسط هال دعا و قرآن می‌خونه تا اذان و نم ...

اینم همجنجوریه گاهیم شبا نماز شب میخونه بیداره ولی خب خیلی ادم شلوغی نیست ولس ساعت ۶بشه تلویزونو روشن میکنه تا اخر ک بیدارشیم هممون

😄😄گاهی که از سر و صداهای اول صبحی مامان و بابام اذیت می‌شم، به خودم می‌گم سال‌ها بعد وقتی تو خونه‌ ...

اقاااااا😂😂

این صدای زندگی نیستت

چرا صدای بارون و اب روان نه 

صدای هم زدن تخم مرغ تو تابه هم شد صدای زندگی😐😂🤦🏻‍♀️

2706