2733
2734
ی خواا ب راحت و بدون فکر و خیال نصیبت😁

😍😍😍😘😘ممنون

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یادبچگیام افتادم خونه ی شلوغ پلوغ صدای بلند بابام صدای تلویزیون ازکله ی سحر  خدایا مثه خاب بود ...

نخا دیوانه شدم😂شوهرم بلند میشه اروم کاراشو میونه میره ولی معلومه به خانوادش نرفته بلند میشن با داد با تمام انرژی حرف میزننن صدا پختن تخم مرغم میاد دیگه دوتا بچه کوچیک باهم دعوا میکنن هعی خدا

چون کلاس دارم ، منتظرم آب جوش بیاد ، قهوه بخورم برم. بچه ها دعا کنید امتحانم رو قبول شم🌸🌸😢

امیدوارم به بهترین حالت ممکن نتیجه بگیری از تلاشت 😃

کنار قهوه یه خوراکی خوش‌مزه هم بخور نوش جون😋

💙صدا کن مرا... 
2738
کمتر روزی مثل امروز صبح زود پا میشم.  امروز شوهرم از ۴ و نیم بیدار شد انقدر در و تخته رو کوبون ...

یاد اون داستانه افتادم

شما باید بگی خدا رو شکر که شوهر من دست و پای سالم دارد و می‌تواند در و تخته را بکوبد و برود😅😅😅😅 خب حالا که بیدار شدی خواب بعدش خیلی حال می‌ده😃😃

💙صدا کن مرا... 

شوهرم و راهی کردم بعدم برم بشینم سر درسم 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
2706