2737
2739
بهترین عادته واقعا

آره واقعا .

با این که آلارم گذاشتم روی ساعت 8 ولی بازم 6 بیدار شدم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیادع روی میرم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اووووووخییییییییی مبارکههههه😃😃😃😍😍😍 من آخرای پریودی رنگ کرده بودم گرفته بود.  ان‌شاالله ...

ممنون عزیزم♥♥

میترسم تکه تکه رنگ بگیره، چون موهام در حالت عادی هم رنگ پذیریش کمه

وای خریدام مونده همش

از بس جنسا اشغال و زشت و گرونه یه هفته س دارم میرم خرید هنوز نصف چیزایی ک لازمه مونده،ینی فرصت ازاد پیدا نکردم از دقایق اخر مجردی لذت ببرم 

2738
بابلم رفت سرکار انقد سرو صدا کرد و غر زد منم پاشدم

😄😄گاهی که از سر و صداهای اول صبحی مامان و بابام اذیت می‌شم، به خودم می‌گم سال‌ها بعد وقتی تو خونه‌ی خودمم و این صداها رو نمی‌شنوم چه‌قدر دلم براشون تنگ می‌شه و می‌فهمم اینا صدای زندگیه... اون‌وقته که برام شیرین می‌شه و بدون اون، خونه سوت و کوره😌

💙صدا کن مرا... 
یه غمی تودلمه که خوابو ازچشام گرفته نمیدونم اخرعاقبت کارم چی میشه 

منم نصفه شب هم از فكرو خيالش بيدار شدم چن ساعتي خاب نرفتم 

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
2706