2733
2739
عنوان

دعوای شوهرمو مامانش

2134 بازدید | 80 پست

۷ماهه عقدم تو این ۷ماه برا رسیدن به شوهرم وبعدش چه عذابایی که نکشیدم چقدر که توهین قبل وبعدش نشنیدم تحقیر.کتک.پدرمو مادرشوهرم چقدر که اذیت نکردن منو پدرم از اولش گفته بود که اره اکه زن اون بشی همونروز از خونه من برو ودختر به اسم تو ندارم اما من اهمیت ندادم ولی پدرم از اولش دختر بچه دوس نداشتو واز اولش بهم فحاشی کرده کتکم زده شوهرمم دید بابام کتکم میزنه اذیت میکنه آورد منو خونشون ولی من نخواستم هیچوقت زیاد بمونم خونشون همیشه خواستم یک هفته مهمون بمونم شهرامون کلا دوره واز همدیگه ۹ساعت فاصله داره چندروز پیش هم مامانم زنگ زد که دخترمو بفرست بیاد خونمون دلتنگش شدم شوهرم گفت نه رفتنی من روح روانم میریزه بهم حالم بد میشه دلتنگ میشم که نزاشت برم ولی متوجه نیست مامانش چقدر اذیتم میکنه

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

قراره شوهرم خونه بخره عروسی کنیم بچه ها من کار کردم از بچگی بعد ازدواج و پول جمع کردم به شوهرمم گفتم پشتتم و میخوام تو خرید خونه کمکش کنم و طلاهامم که برام خریده شوهرم برای عید قربان پاگشایی کفتم بهت میدم تا خونه بخریم خانوادش اصلا کمکی نکرده ونمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیروز با شوهرم نشسته بودم فبلم مرکبو نگاه میکردم که مامانش گفت به شوهرم یلحظه بیا که شوهرم گفت کار واجبی داری مامان؟آخه دارم فیلم میبینم از اینجا بگو که گفت اره بیا بریم خونه ببینیم 

اگه خونه گرفتید دوسه دنگم به نام خودت کن(البته اگه با پیشنهادم اختلافی بینتون پیش نمیاد🌹♥️) 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2738

زود حاضر شو بریم گفت با کی میریم مادرشوهرم گفت بامن میری وپدرت که شوهرم برگشت گفت پس مریم چی زنم نیادخونه تنها بمونه؟مامانش هم همش با لحن بد حرف میزد که گفت بیاد دیگه مگه من میگم نیاد شوهرمم برگشت داد زد که قیافتو چرا ترش کردی برامن اصلا نمیام 

ولی دل شوهرتو به دست بیار وبرگرد یه مدت خونتون وجوری وانمود کن که خانواذت مثل کوه پشتتن 

حتی اگه اینطور نباشه ورفتار دیگه ای داشتن درستش کن 

برای خودت ارزش قائل شو وبا زبون یا لطافت وهر روش دیگه ای شوهرتو نرم کن

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

مامانش هم گفت نیا به جهنم که شوهرم اومد پیشم منم چیزی نگفتم لال نشسته بودم خیلی آدم ترسویی بی زبونی هستم از خودم متنفرم که اینقدر ترسوام بعدش شوهرم گفت کسی نمیتونه برای من قیافه بگیره اعصاب ندارم مامانش هم از پشت اتاق داد میزد به پدرشوهرم زود خونشونو پیدا کنیم از خونه ما گم شن برن که شوهرم داد زد مامان هیچی نگو بزار احتراما بمونه بنظرتون شوهرم میفهمه که مادرش بخاطر من اینجوری میکنه؟

2706