2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونو گرافی نه، ولی شنیدم توی ماموگرافی خیلی فشار به سینه میارن، من باشم نمی‌رم چون خدایی نکرده باعث ...

آخه من تازه ی هفتس پریودم خوب شده ولی جلوگیریم طبیعیه میگم یوقت🤐

2728
آخه من تازه ی هفتس پریودم خوب شده ولی جلوگیریم طبیعیه میگم یوقت🤐

توی ماه اول که بعدها مشکلی باشه. نه نگران نباش احتمالش خیلی کمه و حتی باشید هم مشکلی پیش نمیاد. البته ببخشید ماموگرافی نمی‌دونم با چه امواجی هست؟ اگر مثل عکس دندانپزشکی باشه که ماه اولم خوب نیست

با سلام

سونوگرافي سينه هيچ خطر يا اشعه اي ندارد و الويت تشخيص با سونوگرافي است.

در صورتي كه در سونوگرافي شك بالايي براي سرطان (خداي نكرده) وجود داشته باشد و مجبور به انجام ماموگرافي بشويم، آن وقت با يك حفاظ سربي روي شكم كه از جنين محافظت كند، قابل انجام است.

ولي اين موارد استثنا هستند و نيازي نيست نگران شويد.

سونوگرافي را انجام دهيد انشالا نتيجه خوشخيم است.

مامان ميلان ٣ ماهه

سلام. دوست عزیز امیدورام حالت خوب باشه. سونوگرافی یه نمونه از تصویربرداریه که خطر زیاد و انچنانی نداره ولی ماموگرافی چون اشعه داره ممکن مورد داشته باشه. به هر حال به نظر من به پژشک زنان مراجعه و مشکل رو بررسی کن ولی جای نگرانی نیست. نگران نباش. من بهت مرکز دکتر وهاب آقایی رو معرفی می کنم که یکی از کلینیک های قدیمی و مجهز در کشوره که اواخر دهه 50 ایجاد شده. و مشاوره اینترنتی هم حتی داره. ادرس ساشیتشونا برات می زرام حتما سر بزن و استفاده کن.توی این مرکز انواع سونوگرافی ها، ماموگرافی، نمونه برداری و رادیولوژی هم انجام میشه.

https://www.drvahabaghai.com/

اینم ادرس و شماره تلفونشه:

آدرس: خ ولی عصر- روبه روی ضلع شمالی پارک ساعی- نبش کوچه امینی-پلاک 2374

ایمیل: info@drvahabaghai.com

تلفن:88777907 - 88788603 - 88676455

سونو گرافی نه، ولی شنیدم توی ماموگرافی خیلی فشار به سینه میارن، من باشم نمی‌رم چون خدایی نکرده باعث ...

خیلی

گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد💛
هرگونه اشعه خطرناکه ولی کمو زیاد داره

سونو اشعه نداره

امواج صوتیه

بدون ضرره

پاتوق من سونو گرافیه بدون نسخه میرم برا خودم سونو میدم

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم...