2726

بچه ها این پسر خدایی از وقتی من ۱۳ سالم بوده هی مامانش و خونوادش گفتن براهم باشین منم مامانم سرسخت مخالفت کرده و اصلااین پسر ملاک مرد اینده منو نداره

..تاالان ک من ۱۹ ام اون ۲۱..حالا دیشب مامانش میرقصید ب پسرش گفت بیاازم فیلم بگیر ک میرقصم..منم کنار وایساده بودم دست میزدم..ک متوجه شدم بله این اقا دوربینو گرفتا رو من..منم رفتم اونطرف تر..بعد مامانش گفت فیلمو نشونم بده گفت نه ولش کن مامانش نگا کرد گفت وا چرا من توش نیستم پس بعد دم گوشش یه چیزی گفت و رفت

امروزو امشبم باید ببینمش

ازاون طرفم ریشب عشقم باهام قهر کرده الکی..بهونشو کرد یه چیز الکیو رفت..چرا ؟

چون هروقت من توجنعه اقا ناراحته

نمیگه نرو..نباش ولی با من بداخلاق میشه

هعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلم گرفته دیگه. طایفه ما دختر پسراش از یرو کول هم بالا میرن مهمونیامون همیشه قاطی پارتیه وحشتناکه🙃

ن عزیزم مااینجوری نیستیم اصلا...

اعصابم خورده

واقعا کاش نامزدی میکرد

2728

حالا خودت با فیلمت چ فرقی داره 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
نمیخوام تو فیلم هی بتونه منو ببینه بدم میاد بخدا شما گ جای من نیستین از بچگی منو سراین دیوونه کردن ...

تو از کجا میدونی تو فامیل ما نبوده! 

تو همه فامیلا این مسخره بازیا هس

ولی برامون بی اهمیته

اگه پیگیر بشی یعنی برات مهمه 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار.