2733
2734
عنوان

چیکار کنم دوستم پولم و پس بده

267 بازدید | 13 پست

بهش قرض دادم دو ماه پیش

فک نمیکردم انقد طولش بده 

اصلا هم ب روی خودش نمیارع

تازه بعد این ک قرض گرفت دو هفته بعدش پیام داد یک ملیون بم بده 🥺مگ من سر گنج نشستم 

😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوست منم ۴۰۰تومن بدهی داره به من ۳ ماهم رد کرده از بروش نمیاره اولش فک کردم خب لابد نداره که نمیده بعدش دیروز دیدم استوری کرده رفته کاشت ناخن🙁🙁🙁خب بیشعور اول حسابتو با مردم صاف کن بعد هر غلطی دلت میخواد بکن بخدا چند ماهه کفشم داغون شده پول ندارم بخرم هی منتظرم این پولمو پس بده برم بخرم🙄🙄🙄

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2738
دوست منم ۴۰۰تومن بدهی داره به من ۳ ماهم رد کرده از بروش نمیاره اولش فک کردم خب لابد نداره که نمیده ب ...

چقد بیشعورن 

من ب یکی قرض داشته باشم شب خوابم نمیبره!! 

دیگ ب کسی قرض نمیدم جز خانوادم والا بخدا

😎
چقد بیشعورن  من ب یکی قرض داشته باشم شب خوابم نمیبره!!  دیگ ب کسی قرض نمیدم جز خانوادم و ...

اره بخدا من چند روز پیش داشتم خرید میکردم یهو برق رفت سوپری محلمون بود کارت خوانش کار نکرد چون برق نبود منم نقد نداشتم گفت ببر فردا میای کارت میکشی بخدا شبش تا صبح خوابم نبرد هی تو خونه به همه میگفتم یهو من امشب مردم بدونین ۶۷ تومن به فلان سوپری بدهکارم والا بخدا تضمینی به عمر زندگی نداریم که حق الناسه باید پرداخت شه بعضی اصلا این چیزا حالیشون نیست یکیش همین دوست من چند بارم بهش گفتم که پول ندارم کفش بخرم کف پام جای بخیه هست کفشام اذیتم میکنه اصلابروی خودش نمیاره

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱