2726

ممنون میشم به سوالم جواب بدید ، میخوام پسرم رو از پوشک بگیرم😍

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
من یه هفته مونده بود به دویالگیش هم شیر و جیش باهام گرفتم

چه عالی👌👏👏👏👏👏به سلامتی .

پسر من  خیلی بد قلقی میکنه،  کلا شیرم رو نمیخوره الان ولی موقع خوابیدن تا نخوره خوابش نمیبره ...پدرمو دراورده ، دو سال و ۱۰ ماهشه 😓واقعا کلافه شدم. 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه هفته مونده بود به دویالگیش هم شیر و جیش باهام گرفتم

میشه بگی چقدر طول کشید تا از پوشک گرفتی؟ 

لطفا بگید چند روز طول کشید ؟ اخه میخوام ببینم بر اساس تجربه هاتون چند روز طول میکشه حدودا

از پوشک گزفتن بچه خیلی مهمه 

خیلیییی

سه سرچ در مورد آثار روانیش بکن 

من دخترم و ۲۵ ماهگی گرفتم 

اطرافیان خیلی فشار میاوردن منم شروع کردم پوشکش و باز کردم میبردم جیش اما انجام نمیداد 

براش کتاب خریدم یه اپ داستان دانلود کردم در مورد دسشویی رفتن بچه ها و استیکر برای حایزه ی جیش کردنش 

ولی بعد یه هفته دخترم مضطرب شده بود تو پوشکم کارش و نمیکرد 

منم گفتم چه کاریه 

بعد از یه هفته دیدم مثلا ۹ صبح بازش میکنم خشکه یه هفته این روند ادامه داشت دیگه شب پوشکش نککرذم 

یه دو هفته بعدش هم گفت مامان من پوشک نمیخوام بریم جیش دارم 

یعنی تو یه روند طبیعی خودش خودش و از پوشک گرفت و تامام 

چه عالی👌👏👏👏👏👏به سلامتی . پسر من  خیلی بد قلقی میکنه،  کلا شیرم رو نمیخوره الان ولی ...

دیگه باید عزیزم یه هفته حسابی صبوری کنی تا انشاله موفق بشی

۱۲ دهمین کاربری مشکلتون چیه گزارش میزنین
میشه بگی چقدر طول کشید تا از پوشک گرفتی؟ 

یک هفته عزیزم همزمان باشیر  البته دختر منم از یکسالگیش همیشه شبها مای بیبیش خشک بود فقط مشکل روز بود که یه هفته حسابی چسبیدم بهش  

۱۲ دهمین کاربری مشکلتون چیه گزارش میزنین
از پوشک گزفتن بچه خیلی مهمه  خیلیییی سه سرچ در مورد آثار روانیش بکن  من دخترم و ۲۵ ماهگ ...

😅😍به سلامتی 

چهار ونیم سالگی حدود ۶ماه طول کشید اوناییکه کلاس میذلرن میگن ۶ماهگی از پوشک گرفتیم هم بشمو وباور مکن سیستم دفع کودک برای اینکه از حالت ابتدایی به حالت ارادی تبدیل بشه جند سال زمان مبخاد یه مدت چند ماهی باید خرابکاری روی فرش ومبل و... را تحمل گنی  

از پوشک گزفتن بچه خیلی مهمه  خیلیییی سه سرچ در مورد آثار روانیش بکن  من دخترم و ۲۵ ماهگ ...

منم دوسالگی بازش کردم خیلی ادیت شد بعداز دو ماه دوباره پوشکش کردم از جیشش می ترسید بزرگ ترین اشتباه بچه داریم بود و صبر کردم دو سال و نیمه که شد دوباره پوشکش رو باز کردم یک هفته ای گفت

چهار ونیم سالگی حدود ۶ماه طول کشید اوناییکه کلاس میذلرن میگن ۶ماهگی از پوشک گرفتیم هم بشمو وباور مکن ...

دیر نیس چهارو نیم سالگی؟ عزیزم قصد فضولی ندارما.چون پسر خودمم دوسالشه همچنان پوشک میکنم..حس میکنم اماده نیس هنوز

دختر اولم رو یک سال و ۸ ماهگی شروع کردم ۱۰ ماه طول کشید 

دختر دومم رو هم یک سال و ۶ ماهگی شروع کردم یک ماه طول کشید 

تا هردوشون کامل پوشک نکردم

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
2706