2726
عنوان

زایمان

297 بازدید | 37 پست

خانوما من دوشنبه یعنی دوروز دیگه ۹ ماهم تموم میشه شبا بیشتر کمردرد و پادرد دارم اونم میگیره و ول میکنه 

اخه چرا دردم نمیگیره چیکار کنم بنظرتون خسته شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من سزارین اجباری بودم 

آخرا هم راه نمیرفتم بچه نچرخه 😂😂

ولی چند شب آخر همش دلپیچه و بیرون روی داشتم بعد هم بالا میاوردم انقدری که خون بالا میاوردم آخرش 

اما چون تو فکرم زایمان طبیعی نبود نرفتم معاینه بشم نگو همون ها علائم رایمان بودن 

دو روز مونده به وقت عملم دخترم آنچنان پشتکی تو شکمم زد که سرش از زیر قفسه ی سینم رفت تو پهلوم 

دردهامم خیلی آرم بود اصلا نفهیدم این روند زایمانه 

خوشان خوشان رفتم حموم اومدم موهام و اتو کردم آرایش کردم دردا هم میگرفت ول میکرد 

رسیدم بیمارستان ۶ سانت بودم 😂😂😂

کلا هر چی تو قسمتت باشه همون اتفاق میفته  من انقدر از زایمان طبیعی میترسیدم ولی دردش از پریودا ...

من برعکس از سزارین وحشت دارم ازاینکه شکمم پاره بشه همه بهم میگن برو سزارین شو ولی میترسم از دیشب تاحالا خوابم نبرده از کمردرد و پادرد دارم میمیرم 

یعنی آخرش طبیعی زایمان کردید؟

جاریم ماه پیش زایمان کرد مامانش تو بیمارستانش پرستار بود 

وقت سزارینم داست دکترش با دکتر اون روز بحثش شده که مریض من دردش گرفته ولی وقت سزارین داره اونا هم لج و لجبازی اتاق عمل نداد آخرم بنده خدا ۲۱ ساعت درد کشید طبیعی زایمان کرد 

طبیعی بودم بخاط فشار بالا بستری کرد و با آپول فشار دردامو منظم کرد  درد سراغم اومد وگرنه خودم ا ...

ی سوال عزیزم من ۹ ماهم تموم بشه و دردم نگیره باید چیکار کنم؟برا بچه خطری نداره ؟باید برم بیمارستان یا ن؟

2706