2726

۸ ماهمه...هر شب حداقل ۳ بار میرم دستشویی...امشب اب هیلییییی زیاد خوردم عممییییق خوابم برد..تو خواب دیدم تو حمومم و یکی هییی اصرار میکنه میگه راحت باش خودتو راحت کن...چن لحظه بعد پریدم از خواب دیدم با عرض معذرت جامو خیس کردم...

الانم پریدم دستشویی دیدم ببخشید ادرار کردم  خیلی بیرنگ بود یعنی کبسه ابه؟؟؟؟هیییییییچ‌دردی هم ندارم 

والا قضیه حساسیه برو بیمارستان سریع

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعااا؟؟؟؟

آره خب کیسه آب پاره بچه بچه تو خشکی میمونه... زود برو بیمارستلن معاینه میشی خیالت راحت میشه ،این چیزا حساسه نیا اینجا بپرس...زود برو

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍

میگه درد ندارم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2706