2726
عنوان

فکر میکردم میاد ولی....

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 30 پست
شب جمعه 14 بار دعای نادعلی رو بخون بعد هربار که تموم شد اسم طرف رو بیار آخر 14 بار هم 100 تا صلوات ب ...

مرسی عزیزم

من تو این حال نبودم...😭😭😭💔💔💔اونا منو به این حال رسوندن😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ببخش ک هی ازت میپرسم..بعدش فقط اسم طرفمو بیارمو دعا کنم؟ بعد شما از مدتـزمان کاتتون چقدر گذشته ...

خواهش میکنم گلم 

دیگه داشت دوماه میشد درحدی رابطمون خراب بود که هرچی هم پیام میدادم سین می‌کرد اصلا جواب نمی‌داد 

فقط اسمش رو بیار و از خدا بخواه محبتت تو دلش بیفته 

تنهایی را به بودن های چندروزه ترجیح میدم😎
2728

وقتی تو زندگیت برات بی اهمیت بشه برمیگرده ولی اونوقته ک تو نمیخوایش

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
شب جمعه 14 بار دعای نادعلی رو بخون بعد هربار که تموم شد اسم طرف رو بیار آخر 14 بار هم 100 تا صلوات ب ...

یه سوال جمعه شب بخونم یا پنجشنبه

خواهش میکنم گلم  دیگه داشت دوماه میشد درحدی رابطمون خراب بود که هرچی هم پیام میدادم سین می‌کرد ...

ممنون عزیزم واسه پاسخگوییت..الهی ک حاجت روا شی🙏🙏..میشه تو هم با دل پاکت ک خیلی زود پیش خدا مستجاب میشه برام دعا کنی و  یک صلوات مهمونم کنی ک ب حاجتم برسم؟؟ منم براتون فرستادم

میشه واسه سلامت خودم و خانوادم ی صلوات مهمونم کنین
ممنون عزیزم واسه پاسخگوییت..الهی ک حاجت روا شی🙏🙏..میشه تو هم با دل پاکت ک خیلی زود پیش خدا مستجاب ...

مرسی فدات شم 

انشالله خدا به زودی زود برات معجزه ای کنه که خودتم باورت نشه چطور شد توکل به خودش 🌹

فداتشم انشالله چند بار اسمشو بیارم؟ بلافاصله ۱۴ تا رو بخونم پشت هم؟

عزیزم هربار که میخونی تموم شد اسم طرف رو بیار 

هر 14 تارو باید تو همون شب و بدون فاصله بخونی یه نیم ساعت طول میکشه 

وقتی تو زندگیت برات بی اهمیت بشه برمیگرده ولی اونوقته ک تو نمیخوایش

نمیشه با اینکه خیلی آزارم داد رفتنی...حالم بده از این همه دلتنگی

عزیزم هربار که میخونی تموم شد اسم طرف رو بیار  هر 14 تارو باید تو همون شب و بدون فاصله بخونی ی ...

مرسی عزیزم حتما باید اون شب باشه؟ من عشقم داره میره سربازی یعنی اصلا ازش خبر ندارم اگه امشب بخونم اثر نداره؟ 

مرسی عزیزم حتما باید اون شب باشه؟ من عشقم داره میره سربازی یعنی اصلا ازش خبر ندارم اگه امشب بخونم اث ...

عشقم باید حتما شب جمعه باشه البته نادعلی رو همیشه بخونی خوبه ولی برای تسخیر قلب فقط شب جمعه 

نمیشه با اینکه خیلی آزارم داد رفتنی...حالم بده از این همه دلتنگی

چ رفتن ها ک می ارزد ب بودن های

پوشالی

فقط خودت میتونی ب خودت کمک کنی 

نمیتونی فراموش کنی چون فراموش نگرفتی ولی میتونی در طی زمان برا خودت بی اهمیتش کنی

بوس... بدم میاد دختری ناراحت باشه سر این قضایا❤️🥺ناراحت نباش قشنگم

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2706