2726
عنوان

فکر میکردم میاد ولی....

320 بازدید | 30 پست

کاش منم میتونسم مثل اون فراموش کنم 😔خسته شدم از این همه دلتنگی 

من تو این حال نبودم...😭😭😭💔💔💔اونا منو به این حال رسوندن😭😭😭😭

کسی که واقا بره دیگه هیچجوره برنمیگرده فراموشش کن

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😭😭😭نشدنیه 

زمان لازمه سخته ولی میشه

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2728
عزیزم چجوری خوندیش؟؟ هر روز 

نه گلم شب جمعه یعنی اواخر شب پنجشنبه 14 بار خوندم بعد هر بار که میخونی باید اسم طرف رو بیاری آخرشم 100 تا صلوات 

من از ناامیدی خوندم یعنی حتی مطمئن بودم اثر نمیکنه اینقدر فشار روم بود 

قربون خدا برم معجزه میکنه وقتی بهم پیام داد فقط گریه میکردم نه به خاطر عشقم برای خدا 

تنهایی را به بودن های چندروزه ترجیح میدم😎
نه گلم شب جمعه یعنی اواخر شب پنجشنبه 14 بار خوندم بعد هر بار که میخونی باید اسم طرف رو بیاری آخرشم 1 ...

عزیزم اسم طرف رو هر بار بیارم؟؟ یعنی ۱۴ بار؟؟ بعد شما یعنی ۱۴ بار صلوات ۱۰۰ تایی فرستادین؟

میشه واسه سلامت خودم و خانوادم ی صلوات مهمونم کنین
عزیزم اسم طرف رو هر بار بیارم؟؟ یعنی ۱۴ بار؟؟ بعد شما یعنی ۱۴ بار صلوات ۱۰۰ تایی فرستادین؟

مثلا یه بار میخونی دعا رو تموم که شد اسم طرفت رو میاری تا 14 بار باید ادامه بدی صلوات ها رو آخر 14 بار میفرستی فقط هم همون یه باره آخرش 

مثلا یه بار میخونی دعا رو تموم که شد اسم طرفت رو میاری تا 14 بار باید ادامه بدی صلوات ها رو آخر 14 ب ...

وای ممنون عزیزم..بعد شماا تا چن جمعه خوندین و اینک فوری اثر کرد؟؟

وای ممنون عزیزم..بعد شماا تا چن جمعه خوندین و اینک فوری اثر کرد؟؟

انشالله به حاجت دلت برسی عزیزم 

بعد 10 روز انتظار داشتم همون لحظه اثر کنه ولی نه هرکاری صبر لازم داره 

انشالله به حاجت دلت برسی عزیزم  بعد 10 روز انتظار داشتم همون لحظه اثر کنه ولی نه هرکاری صبر لا ...

مبشه بگین چطوری بخونم 

من تو این حال نبودم...😭😭😭💔💔💔اونا منو به این حال رسوندن😭😭😭😭
انشالله به حاجت دلت برسی عزیزم  بعد 10 روز انتظار داشتم همون لحظه اثر کنه ولی نه هرکاری صبر لا ...

عزیزم ببخش ک هی ازت میپرسم..بعدش فقط اسم طرفمو بیارمو دعا کنم؟ بعد شما از مدتـزمان کاتتون چقدر گذشته بود؟؟

2706