2737
2739
عنوان

پسرمو بستری کردن😭

502 بازدید | 23 پست

دو سه روزه تب داشت امروز ازش آزمایش گرفتیم دکترش تا دید گفت گلبول های سفید خونش خیلی کمه دستور بستری داد پسرم یک سالشه توروخدا دعا کنید خوب بشه چیز خاصی نباشه انقدر حالم خرابه که فقط خدا میدونه

یه صلوات براش بفرستید زودتر حالش بهتر شه و چیز خاصی هم نباشه ممنونم ازتون

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله خوب میشه عزیزم 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
2731

الهی عزیزم ان شالله که چیزی نیست 

منم دخترم ۱۵ روزش بود از خواب بیدار نمیشد شیر نمیخورد بردم بیمارستان گفتن علائم عفونت مغزی داره دکتره نه گذاشت نه برداشت گفت یعنی عقب مونده میشه 

من پاهام تا شد از هوش رفتم 

بچه ام و از م گرفتن گذاشتن تو دستگاه گفتن برو خونه 

داشتم دق میکردم 

خونریزیم قطع شده بود افتادم به خونریزی 

هفت روز هر روز مرگ و به چشمم دیدم تا گفتن هیچی نیست 

فقط رفلاکس داشت 

فرستادم.خدا برات حفظش کنه.

چرا پایینه؟ توی خون بچت عفونت داره؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

ان شاءالله زودتر خوب بشه

براش صدقه ی خوبی بده 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

خوب میشه عریزم ، غصه نخور⁦❤️⁩

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
دوست عزیز بچتون جطوره.دختر منم بستری شد به خاطر همین موضوع.چند روز انتی بیوتیک وریدی دادن خوب شد.لطف ...

سلام عزیزم ببخشید دیر جوابتون دادم،

پسر منم ۳ روز بستری شد بیمارستان تخت جمشید کرج،

سرم تراپی شد و آنتی بیوتیک گرفت

اما دکتر خودش که بردمش و براش تعریف کردم چی شده گفت باید یه دوره تحت نظر باشه و هفته ای دوبار آزمایش خون بده تا بتونم نظر قطعی بدم 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706