2726
عنوان

خستم🙂🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 118 پست
😂😂😂😂 اگه بغل دستم بودی میکشتمت روانییی به خدا برو نمیدونم هر کاری عشقت میکشه بکن💔😂😑

نبخدا نمیدونم 🤣🤣به نامزدم گفتم من تاحالا عقد نکردم نمیدونم چیکار کنم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
خدانکنه اولن  دوما لازم نیس مستقیم بگی فلانیم عاشقتممم برو بش پیام بده بگو اگه بفهمی یکی از ا ...

نه نمیتونم همچین کاری بکنم اون فقط پیام بدم همون اول هم بلاک میکنه !

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نبخدا نمیدونم 🤣🤣به نامزدم گفتم من تاحالا عقد نکردم نمیدونم چیکار کنم

😂😂😂😂😂😂😂😂

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
من مامان و بابام حدود سی سال تجربه زندگی دارن توی خونه عین لیلی و مجنون، ولی تو جمع ی سره ب هم میپرن ...

حرف زدم و واقعنم برای ازدواج باهاش مصمم فقط دلشوره امونمو بریده

همچی یا دورع یا دیرع...◇
2728
پسرا حس میکنن مغرور باشن جذاب ترن

اره ولی این مغرور بودن نیست که .به نظرت اون منظورم رو چی فهمیده طبق اون پیامم بهش ...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
فداتشم تو هم خوشبخت باشی انشالله حتما برو ارایشگاه واسه ناخن و میکاپ عکس و فیلم خوب هم یادت نره ی ...

قربونت نفس

عقد محضریه فقط☹☹💔

نشد مراسم بگیریم بخاطره کرونا

همچی یا دورع یا دیرع...◇
اره ولی این مغرور بودن نیست که .به نظرت اون منظورم رو چی فهمیده طبق اون پیامم بهش ...؟

من باشم حس میکنم یکی از ممبرامه ک از فعالیتم خوشش اومده

اما الان بنظرم اون میدونه تویی و برات طاقچه بالا اومده

همچی یا دورع یا دیرع...◇
قربونت نفس عقد محضریه فقط☹☹💔 نشد مراسم بگیریم بخاطره کرونا

خب همون محضری گلم خیلیم عالیه، عکس و فیلم همون تو محضر بگیرین دوتایی، با خونواده ها، 

مبارکه😍

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡
حرف زدم و واقعنم برای ازدواج باهاش مصمم فقط دلشوره امونمو بریده

طبیعیه عزیزم

این تصمیمی ک گرفتی ی تصمیم بزرگه، استرس داری 

به چیزای خوب فکر کن 

برا آیندت برنامه ریزی کن 

آهنگ شاد گوش بده و برقص 

از هر چیزی که بهت انرزی منفی وارد میکنه دور شو 

اینم بدون ک همه آدما اخلاقاشون مثل هم نیست 

سعی کن زندگیتو با سیاست جلو ببری تا زندگی پایداری داشته باشی 

بهترینا رو برات آرزو میکنم گل دختر🌹

بیا تا دل نمرده باز.بازم یادم بده پرواز...! 
اخ چرا؟

نمیدونم اینطوریه قبلا امتحان کردم و کامل اعتراف کردم نشد 

نشد چون بی فایده بود کامل گفتم اما به خودش نه به دوستش قضیه مفصله 

میشه من و تو دوست باشیم و برات سر فرصت تعریف کنم ؟ 

میترسم بهش بگم ! نمیتونم بعدشم تحقیر میشم کوچیک میشم...

تلگرام داری ؟ میشه بعدا آیدی بدی اونجا شات های تبریک تولد که براش تبریک فرستادن رو برات بفرستم ببینی اخه اونجا بود که فهمید آشنام و اونجا رو ببینی میتونی بفهمی که میدونه دقیق کدوم اشناشم یا نه

خب همون محضری گلم خیلیم عالیه، عکس و فیلم همون تو محضر بگیرین دوتایی، با خونواده ها،  مبارکه😍

قربونت نفسم

عاره خوبم میشع ولی خا فقط ۳ روز دیع عقدمونه

بعدشم ۲۳روز بعدش روز تولدم میریم ماه عسل و یعنی به معنای کامل بدون مراسم میرم خونه خودم🥺قرار بود برم اتلیع با این وضع برنامه ریزی اونم نمیتونم

همچی یا دورع یا دیرع...◇

بخدا درست حدس زدی ها 😐

خب پس کمکم کن که بفهمم احساسش چیه اگه میتونی آیدی ای چیزی بده شات ها رو برات بفرستم ببینی که بعد نظرت رو بگی که فهمیده کیم یا چی

...

میدونم بهت زحمت دادم اما منم مثل تو هستم فقط خیلی دوسش دارم 

منو ببخش که دارم اذیتت میکنم یعنی بهت زحمت میدم شرمنده ولی به کمکت خیلی نیاز دارم

2706