2733
2734
عنوان

خستم🙂🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 118 پست
از یه مشاور پرسیدم گف رفتارا متفاوتن نمیشع نظره قطعی داد خودت باید بفهمی دوستداره یانه منم هربار ک ...

نه آدما فرق دارن

اگه امتحانش کردی نگران نباش

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستداره

پس چرا جیگرم رو سوزند 

ممنونم جواب دادی گلی

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

عزیزم اینا همش دلشوره و اضطرابه که عادیه

یه قرص اضطراب بگیر

خیلی نه ها

یه هفته مصرف کن

منم جدیدا بعد از کلی گشتن و خسته شدن یه واحد خریدم که خیلی به دلم نشسته اما ۳ روز بعد معامله دلسرد شدم

همش اضطراب و استرس دارم

چون هیچ کی پشتم نیس

توام خوشحال باش

اینروزا تکرار نمیشه

من ۳۴ سالمه کارمندم مجردم

قیافم معمولیه خاستگارا هر کی اومد به دلشون ننشستم

یعنی دیگه ماها شاید فرصت ازدواج نداشته باشیم با این سن😔

یادمه بچه که بودم چون خاله هام طفلکا سن بالا ازدواج کردن اونم با کسایی که بچه داشتن و یا زن طلاق دادن یا زنشون مرده....

همیشه دعا میکردم خدایا من و اینجوری امتحان نکنیا من دوس ندارم سن بالا ازدواج کنم

حالا خودم توی موقعیت اونام

از درون نابودم شدیدا

اما‌ نشون نمیدم

تو ولی شاد باش. خوشحال باش که میتونی تشکیل زندگی بدی میتونی مادر بشی

از الان به اینا فکر نکن

بعضی وقتا ماها آیندمون و با همین فکرای منفیه که خراب میکنیم

میبینی طرف عاشقمونه اما اینقد میگیم اگه فردا دوستم نداشته باشی چی و چی و چی؟؟؟ که طرف دلزده میشه و همون اتفاق که نمیخواییم میفته

فکرای مثبت بکن بزار انرژی مثبت جذب کنی

انشاالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی

2728
دورت بگردم باهاش رلی؟؟؟

کاش بودم اما نیستم 

من بعد از سال ها اون رو دیدم فامیل هستش 

فامیل دور یجورایی اشنا 

دوسش دارم به شدت 

هرکسی من و اون رو ببینه بهمون میگه چقدر شبیه هستید اون شبیه خانوادش نیست منم شبیه خانوادم نیستم و از نظر سلیقه علایق و .‌‌.. شباهت داری اما چهره نه نمیدونم 

من دوسش دارم حتی به خواهرش گفتم از داداشت خوشم میاد حالا یه مدته انکار میکنم ولی خودش میدونه 

میدونی چیه من دارم زجر میکشم 

سعی کردم علاقم رو بهش بگم نشد 

گشتم ازش یه گروه و کانال و ربات پیدا کردم رباته عین پیوی میمونه هرکسی هر پیامی اونجا بفرسته مستقیم میره برای پسره و اونم میخونه و اگه بخواد جواب میده

داخل گروه خودم رو معرفی نکردم فقط گفتم که دخترم و چت کردم مشکوک بودم بهش گفتم میشناسمت 

اون هویت خودش رو از بقیه ی افراد گروه مخفی کرده بود ولی من بهش گفتم میشناسمت و رفتم داخل ربات بعد از یه مدت بهش تولدش رو تبریک گفتم اون موقع بود که فهمید اشناشم اما فکر می‌کنم نمیدونست کدوم اشناشم 

حالا شایدم فهمیده کیم دقیق 

بعدش هم که خواست گروه رو پاک کنه من چت باهاش بهم آرامش میده رفتم پیویش یه چیزایی براش نوشتم عین اعتراف حالا اون ممکنه فکر کرده باشه بخاطر فعالیت خوبش تو گروه اینا رو نوشتم نمیدونم ! بفرستم ببینی چی نوشته بودم براش ...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
نه آدما فرق دارن اگه امتحانش کردی نگران نباش

عاره یبار یه معامله داشتش شهر دیگه سوده خوبیم توش بود درحده ۵۰..۱۰۰تومن

وختی رفت رسید اون شهر شبش جلسه داشت الکی بش پیام دادم حالم بده میتونی بیای پیشم؟؟

اونم گف تو شهرخودمون نیس منم گفتم باشه بیخیال یهو دلم گرفت خاستم پیشم باشی

شبونه بلیت گرفته بود برگشت صبحش اومد پیشم بیخیال معاملم شد

بعداون دیع مطمعن شدم دوسم داره تا یه چند روز پیش باز این حس اومد سراغم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
عزیزم اینا همش دلشوره و اضطرابه که عادیه یه قرص اضطراب بگیر خیلی نه ها یه هفته مصرف کن منم جدیدا ...

دورت بگردم مرسی از حرفای قشنگت

چرا میگی نمیشع؟؟

انشالا ک یه بخته خوب نصیبت بشع و یه مامانه مهربونم خوب بشی

همچی یا دورع یا دیرع...◇
2738
عاره یبار یه معامله داشتش شهر دیگه سوده خوبیم توش بود درحده ۵۰..۱۰۰تومن وختی رفت رسید اون شهر شبش ج ...

واقعا دوست داره 

اگه نداشت اصلا خواستگاریت نمی اومد

بیخود الکی الکی به خودت سخت نگیر

فکر مسخره هم نکن

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
میاد سراغم امشب اومدم سایت چندتا تاپیک بود حالمو بهم ریختش

برو تاپیک اخرم لباس عروسمو ببین حالت خوب میشه😊

سخت نگیر بابا

دوسش داری، اونم دوست داره این فکرا چیه

داری سر و سامون میگیری

انشالله خوشبخت بشی

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡
واقعا دوست داره  اگه نداشت اصلا خواستگاریت نمی اومد بیخود الکی الکی به خودت سخت نگیر فکر مسخ ...

واقعن؟؟

دورش بگردم ک زندگیمه🥺🤍

این فکرا دیوونم کردن

همچی یا دورع یا دیرع...◇
عاره بفرس گلم ببین چرا بش نمیگی؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
برو تاپیک اخرم لباس عروسمو ببین حالت خوب میشه😊 سخت نگیر بابا دوسش داری، اونم دوست داره این فکرا چ ...

خوشبخت شی گلم

عاشقش بودی؟؟

دورت بگردم دسته خودم نیس مثع دیوونه ها شدم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
واقعن؟؟ دورش بگردم ک زندگیمه🥺🤍 این فکرا دیوونم کردن

آره بابا

بیخودی داری این روزاتم خراب میکنی

2706