2726
عنوان

خستم🙂🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 118 پست
بعضی ها همینجورین نگران نباش

اخه ابراز علاقش فقط بین خودمونه منم خودم همینجوریم وبنظرم اینجور بهتره اما این جلو خونوادش و خونوادم یجوری رفتار میکنه انگاری زیادی دوسم نداره یه حسه معمولیع

همچی یا دورع یا دیرع...◇
منم بخدا از ۱۷سالگیم تا الان ک ۱۹ام میشع ۵ فصل سریال غمگین درس کرد

🙂ولی من از ۵ سالگی تا الان🙂انشاءالله به کسی که لایقش هستی و لایقته برسی با عشق تا ابد کنارهم باشید حسرت به دلت نمونه

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو این چند روز عقدت نیا  سایت  اهنگ شاد بزار برقص گور بابای غم الکی   خوش باش به ...

امروز اومد مثلن میگفتن تو روز عقد خونواده هاشون بودن یهو فکر میکردم تو روز عقدم بابای اسمونیم نیسش

دله ادم میگیره یهو

همچی یا دورع یا دیرع...◇
🙂ولی من از ۵ سالگی تا الان🙂انشاءالله به کسی که لایقش هستی و لایقته برسی با عشق تا ابد کنارهم باشید ...

فدات بشم مرسی از دعای قشنگت

همچنین برا خودت

همچی یا دورع یا دیرع...◇
2728
اخه ابراز علاقش فقط بین خودمونه منم خودم همینجوریم وبنظرم اینجور بهتره اما این جلو خونوادش و خونوادم ...

خو اگه ببن خودتون نبود و تو جمع بود اونموقع میشد گف یه ریگی به کفششه

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
خیلی دوسش دارم خیلی همه زندگیم بدون اون واقعن نمیتونم برای بدست اوردنشم کلی تلاش کردم میترسم اون حس ...

این حست ممکنه همه چیز رو نابود کنه وقتی دستاش رو بگیری اون موقع حسش رو میفهمی اون بهترین لحظه برای توعه 

لطفا بخاطر یه فکر از عزیز ترین آدم زندگیت نگذر درد اوره ببینیش نتونی حتی بهش بگی دوست دارم حتی نتونی دستش رو فقط بگیری 

درد اوره بهش حسادت کنی و درونت آتیش بگیره اما نتونی دخالت کنی نتونی یک کلمه حرف بزنی درد اوره بهش احساس مسئولیت داری ولی وظیفه ای نسبت بهش نداری و دلت میخواست داشتی 

درد اوره عذاب اوره اینکه مجبور بشی طاقت بیاری بدون اون 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
خو اگه ببن خودتون نبود و تو جمع بود اونموقع میشد گف یه ریگی به کفششه

نمیدونم دوتایی خیلی ابراز علاقه میکنه 

کلن جشنا و مناسبتارو میخاد دوتایی باشیم و جشن بگیریم

میترسمش خیلی

همچی یا دورع یا دیرع...◇
فدات بشم مرسی از دعای قشنگت همچنین برا خودت

مرسی 

میدونی چن لحظه قبل داشتم گریه میکردم و برات دعا کردم برام دعا کن از ته قلبت بهش برسم اگه خواستی عقد کنی شنیدم سر سفره ی عقد فرشته ها میان اگه تونستی دعا کن بهش برسم به علیرضا برسم و عاشقم باشه دوسم داشته باشه 

ممنونم 

این حست ممکنه همه چیز رو نابود کنه وقتی دستاش رو بگیری اون موقع حسش رو میفهمی اون بهترین لحظه برای ت ...

بخدا عاشقشم بدون اون یه لحظه ام دوام نمیاره اما دسته خودمم نیس 

😭😭😭💔💔💔💔

خدا نکنه اونجوری شع من میخامش

همچی یا دورع یا دیرع...◇
نمیدونم دوتایی خیلی ابراز علاقه میکنه  کلن جشنا و مناسبتارو میخاد دوتایی باشیم و جشن بگیریم م ...

فک کنم طبیعیه

به یه روانشناس بگو

تو همین سایتم روز تاپیک بزنی کمکت میکنن

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
مرسی  میدونی چن لحظه قبل داشتم گریه میکردم و برات دعا کردم برام دعا کن از ته قلبت بهش برسم اگه ...

چشم گلم رو جفت چشام حتمن دعا میکنم برات نفسم

ایشالا خوشبخت شی باش زندگیت قشنگ شع

همچی یا دورع یا دیرع...◇
چشم گلم رو جفت چشام حتمن دعا میکنم برات نفسم ایشالا خوشبخت شی باش زندگیت قشنگ شع

مرسی منو یادت نره 

همون چیزایی که خستت کرده منم دارم تجربه میکنم !

فک کنم طبیعیه به یه روانشناس بگو تو همین سایتم روز تاپیک بزنی کمکت میکنن

از یه مشاور پرسیدم گف رفتارا متفاوتن نمیشع نظره قطعی داد خودت باید بفهمی دوستداره یانه

منم هربار ک امتحانش کردم خوب پس داده

ولی رفیقام میگفتن یه پسر اگه دوستداشته باشه همجا جار میزنه

همچی یا دورع یا دیرع...◇

به نظرت دوسم داره 

خواهشا بگو حس میکنم براش بازیچه بودم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
2706