2726
عنوان

خستم🙂🖤

722 بازدید | 118 پست

از همچی خستم

۳روز دیه عقدمه بجای اینکه ذوق داشته باشم ناراحتم قلبم سنگینی میکنه

ازدواجم با عشقمه اما نمیدونم چمه یهو از همچی بریدم از همچی میترسم از اینکه حسمون بعد ازدواج کم شع میترسم

ازینکه خوشبخت نشم میترسم از زندگی میترسم

از مرگ میترسم

ولی دلم مرگ میخاد عرضع خودکشیم ندارم خاکتوسرم😭😭

دلم گرفته..

خابم نمیبره

شما چرا نخابیدین

همچی یا دورع یا دیرع...◇

برا اینکه نگرانی میخواسی خودکشی کنی🤐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بردیم  از زندگی خسته شدم تکراری شده مرگو ترجیح میدم

چراااا

لابد پشیمونی که میخوای عقد کنی؟؟

فک کنم طبیعبه همه دخترا قبل عقد به اینا فک کنن

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

من حوصلم سر رفته دلم گرفته تنگ شده میخوام ببینمش ولی خب ...

فقط یه نصیحت اگه واقعا دوسش داری از دستش نده شاید دیگه همچین فرصتی بدست نیاری که با کسی که دوسش داری و بهت آرامش میده زندگی میده هیجان میده ازدواج کنی ! 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

منم حالم خوب نیست اگه هر لحظه هر اتفاق زندگیم رو میخواستم میتونستم رمان غمگین و ترسناک درست کنم از زندگیم ...

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
چراااا لابد پشیمونی که میخوای عقد کنی؟؟ فک کنم طبیعبه همه دخترا قبل عقد به اینا فک کنن

ن پشیمون نیستم

حس میکنم اونجوری ک میگه دوسم نداره حرفاش ضدونقیضه

مثلن تو جمعه دوتاییمون کلی قربون صدقم میره ولی وختی تو جمعیم یجوری رفتار میکنه ک انگاری انچنان حسی بم نداره من میذاشتم پای غرورش ولی الان ذهنمو درگیر کرده

همچی یا دورع یا دیرع...◇
ن پشیمون نیستم حس میکنم اونجوری ک میگه دوسم نداره حرفاش ضدونقیضه مثلن تو جمعه دوتاییمون کلی قربون ...

بعضی ها همینجورین

نگران نباش

من حوصلم سر رفته دلم گرفته تنگ شده میخوام ببینمش ولی خب ... فقط یه نصیحت اگه واقعا دوسش داری از ...

خیلی دوسش دارم خیلی

همه زندگیم بدون اون واقعن نمیتونم برای بدست اوردنشم کلی تلاش کردم میترسم اون حسش انقدی ک میگه نباشع

همچی یا دورع یا دیرع...◇
منم حالم خوب نیست اگه هر لحظه هر اتفاق زندگیم رو میخواستم میتونستم رمان غمگین و ترسناک درست کنم از ز ...

منم بخدا از ۱۷سالگیم تا الان ک ۱۹ام میشع ۵ فصل سریال غمگین درس کرد

همچی یا دورع یا دیرع...◇
میاد سراغم امشب اومدم سایت چندتا تاپیک بود حالمو بهم ریختش

تو این چند روز عقدت نیا  سایت  اهنگ شاد بزار برقص گور بابای غم الکی   خوش باش بهترین اتفاق زندگیت داره میفته  

2706