2733
2739
عنوان

همین الان از بیمارستان برگشتیم!

315 بازدید | 19 پست

من علاوه بر یک خواهر ی برادر کوچیک دارم که ۱۶ ماهشه

دیروز مهمون داشتیم و دخترشون که ۱۱ سالشه محکم برادرمو هول داد و پشت سرش خورد ب موکت سفت

استفراغ کرد گلاب ب روتون گفتیم اگ جدی تر شد درجا میبریمش بیمارستان دیگه علائم نداشت تا امشب ساعت ۸ اینا گلاب ب روتون چند بار بالا آورد رنگش زرده زرد شد بی قراری میکرد

بردیمش بیمارستان بعد از چند ساعت رفت و آمد که شد ساعت ۱۲ گفتن باید بخوابه تا بره سی تی اسکن

ماهم ۲ ساعت با بدبختی خوابوندیمش آخر دیگه بردیمش سی تی اسکن و. آخر سر ازشون سوال پرسیدم که اشعه X_ray براش مضره؟  و گفتن بی ضرر نیست و قاعدتا ضرر داره

حقیقتا خیلی ناراحت شدیم ولی باید میبردیمش!

میخوام بگم به نظر شما تاثیری رو مغز یا حالا هرچیش خدایی نکرده نمیذاره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شا الله خیره

بد به دلت راه نده

بیایید یه کار کوچک برای فرج مولا بکنیم بعد از هر نماز ۱۰ باراَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بخوانیم..صلوات خاصه حضرت زهرا،،،اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد..................هرگز به مقصد نمیرسید،مگر آنکه همه‌ی راه را با همه احتمالاتش یکبار<حس>کرده باشید:)
2738
نه با یک بار چیزی نمیشه عزیزم ، جواب رو گفتن بهتون؟

اره گفتن ما وظیفمونه تا ساعت ۶ توی مراقبت و تحت نظر باشه ولی داخل جواب نوشته شده بود سالمه و ماهم با هزار تا بدبختی اومدیم!

تا یک ماه بابد مواظبش باشید

هرگونه بی حافظگی کوتاه مدت

خوابی که غیر طبیعی و بیموقع باشه

بالا آوردن بی دلیل

سریع بابد ببرید دوباره بیمارستان

این دختر وحشی رو هم دیگه خونتون راه ندید ممکن وبد خدای نکرده خیلی خیلی جای پشیمونی باشه

یک عمر یه بچه عقب افتاده ذهنی بشه یا خدای نکرده از دست بره

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟
2706