2726

یه مدتی بخاطر اینکه بچه میخواهد گیرمون بیاد سیگارشو کم کرده بود امروز سزارین دارم سیگارشو دو سه روز دو سه برابر کرده ن ب اون مدت انقدر کم کرده بود گفتم داره ترک میکنه ن ب الان...‌دیشب تو ی ساعت چهار پنج تا نخ سیگار کشید الانم نصف شب رفت کشید تو بالکن ک از خواب پریدم من خیلی به بو سیگار حساسم...هر چیم میگم برا بچا بده‌نکش میکشه نمی دونم چ جوری بترسونمش قراره مامان و باباش بیان پیشم بیمارستان و بعد زایمان... مامانشم قسم خورده ب روح مادرش ک اگه شوهر سیگار بکشه نمیدازه بهش نزدیک بشه... منم بهش دارم میگم خبرت اگه کشیدی بچه مریض میشه حداقل تو ده پانزده روز ک مامانت اینا میان برو خونه بابات یا بابای من... ولی این روانیه اخرش کار خودشو میکنه...نمی دونم دیگه چ جوری بترسونمش...

بخاطر سزارینت استرس داره شوهرمنم چندبرابر کرده بود دم سزارین نگران نباش

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم همین‌میخواستم بگم به جای کمک داره ناخودآگاه اذیتت میکنه البته مشخصه دست خودش نیست 

بله دقیقا بهش گفتم تو دیگه سیگار نمیکشی داری خودتو با سیگار خفه میکنی.... ولی نمیدونم بچه ب دنیا اومد وقتی انقدر میکشه میذارتش کنار یا باز میکشه

اگر قبول میکرد میرفت روانپزشک خوب بود

قبلا چند بار رفته مامانشم ترسید بخاطر کرونا شماره روانشناس داد گفت انلاینه ادم خیلی معتبریه حتی خودم هزینه میکنم ک نگران هزینشم نباشه باز انجام نداد

قبلا چند بار رفته مامانشم ترسید بخاطر کرونا شماره روانشناس داد گفت انلاینه ادم خیلی معتبریه حتی خودم ...

عجبا

مردها باز اذیت های خاص خودشون دارن هر کدوم یک مدلی اذیت میکنن

حالا شما حرص نخورید

منم به بوی سیگار حساسم مخصوصا توی بیمارستان 

وا من‌میخواهم سزارین کنم اون چشه؟!! بعد ب دنیا‌ اومدن بچه‌کمش کرد؟؟!!

بخدا منم همینو گفتم که شکم منو پاره میکنن و من بیحس میشم تو چته میگفت نگرانتون بودم تو اتاق عمل چیزیتون بشه از من بیشتر هول بود بعد بدنیا اومدن بچه دو روز فقط خوابید گفت یماهه درست حسابی نخابیدم اره کم کرد 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده