2737
2734
عنوان

دخترم بالامیاره

336 بازدید | 18 پست

سرشب ک خابید گف مامان میخام بالابیارم حالم بده گرفت خابید الان هر ی ساعتی از خواب بیدار میشه بالامیاره تاصبم نمیتونم برم چون شوهرم کلیه ش درد میکنه سنگ داره میشه راهنمایی کنین شربتم ندارم بهش بدم الان نگا کردم دیدم خالیه 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسموم شده هیچ چیز نیاز نداره خانوم خودش خوب میشه انشالله 

امروز ی ابمیوه گرفتیم تاریخ گذشته نبود از همون خورد گف مامان مزش خیلی بده دیگه نخورد از اونم امکانش هس؟؟؟ 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2728
آره شاید 

ممنون

2738
اگه مسمومیته بهتره بالا بیاره  واکنش طبیعی بدن هست فقط کم کم بهش مایعات بده آب بدنش کم نشه ان ...

بهش اب دادم بعدش گف بهم سیب بده تاخورد بالااورد،تاصب چیزی نمونده

عزیزم اول بگو چند سالشه؟

بعد شربت آبلیمو بهش بده اگر داری کمی زنجبیل هم بریز رو آب خنک بهش بده.

اگر پنج سال به بالا داره یه دونه قرص دمیترون هم بهش بده

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
واقعا بالا اوردن بهتره؟ من نودل خوردم فاسد نبود اما طعمش مثل همیشه نبود الان حس حالت تهوع دارم . بال ...

آره

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
واقعا بالا اوردن بهتره؟ من نودل خوردم فاسد نبود اما طعمش مثل همیشه نبود الان حس حالت تهوع دارم . بال ...

بله بهتره واکنش طبیعی بدن هست 

فقط حواستون به مایعات باشه 

یه سرم قندی نمکی دم دستتون باشه یه لیوان آب یه حبه قند یه کوچولو نوک انگشت نمک 

اما اینکه خودت مثلا دست کنی تو گلوت بخوای بالا بیاری فکر نمیکنم ایده ی خوبی باشه 

عزیزم اول بگو چند سالشه؟ بعد شربت آبلیمو بهش بده اگر داری کمی زنجبیل هم بریز رو آب خنک بهش بده. اگ ...

5سالشه

بله بهتره واکنش طبیعی بدن هست  فقط حواستون به مایعات باشه  یه سرم قندی نمکی دم دستتون با ...

اره الان فقط حسش دارم انگار که تو معده و گلوم مونده . باید دست میکردم تو گلوم تا بالا بیارم. پس نمیکنم

یه دختر ترک . سارای هستم 
2706