2737
2734
عنوان

لطفا میشه کمک و خواهری در حقم کنید بیاید آشفته حالم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3069 بازدید | 112 پست

اینکه بعضیا میگن فراموش کن رو درک نمیکنم. 

عشق یا حتی دوست داشتن،شاید کمرنگ بشن اما از بین نمیرن. 

شما باید سعی کنی قوی باشی و این ماجرا رو قبول کنی که عشق زوری نمیشه. این خانم اشتباهاتی هم داشته،هر کسی میره پی لیاقتش. 

در هر حال اگر شرایطی فراهم بشه که برگرده بازم میره.کسی ک یک بار رفته دوباره هم میره. 

از خدا برای شما ی آرامش از ته قلب میخوام چون واقعا موضوع سختیه درک میکنم شما رو. 

بیا تا دل نمرده باز.بازم یادم بده پرواز...! 
موافقم ولی کاش پذیرش این حرکاتش به منطق و دلیلی داشت ، کاش خدای بزرگ که بر همه صفاتش آگاهم ، انسان ه ...

غیر از این هم نیست گلم.

ولی موقعی که با اونی که خدا سهم تو گذاشتتش آشنا میشی یهو تمام آدمای قبلی میان جلو چشمت. برای من اینطور بود که انگار یهو حس کردم هرکدوم از اون قبلیا انگار یه تیکه از شخصیت فعلیم تو دستشون بود که تا وقتی باهاشون آشنا نمی‌شدم این آدم الان نمیتونستم بشم که اونی که باید ازم خوشش بیاد

میدونی چی میگم؟😉🫂💜

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن فراموشش کنی اگه تورو دوست داشت نمی‌رفت 

به زبان آخه سادست خواهر من ، در عمل انگیزه ای ندارم واقعا ، من بخاطر اون رفتم شهرشون درس و دانشگاه و عذاب کشیدن و دوری و رفت و آمد شبانه روزی توی جاده و .و. ، الان انگیزه ای براشون ندارم و آشفته حالم و اضطراب و استرس آینده و زندگی رو دوشم هست

2728
نمی‌دونم چرا همش چکش میکنم و خودمو کوچیک میکنم و غرورم رو نادیده میگیرم و با آنلاین بودنش عذاب میکشم ...

ببین گفتی خودم و کوچیک میکنم 

غرورم و نادیده میگیرم 

با خودت ببین داری چی کار میکنی ؟؟؟؟ تصورش از تو چیه ؟؟؟

بهت قول میدم اون دوراش و میزنه برمیگرده توجه کن دور میزنه ولی چون بهتر از تو پیدا نمیکنه بر میگذده نه به خاطر خودت بلکه به خاطر خودش

بذار اون روز تو باشی که بگی من دیگه نمیخوامت 

امروز خودت و قوی کن برای اون روز 

به زبان آخه سادست خواهر من ، در عمل انگیزه ای ندارم واقعا ، من بخاطر اون رفتم شهرشون درس و دانشگاه و ...

میدونم برادر سعی کن خودتو سرگرم کنی این دختر بدردت نمیخوره لیاقت تورو نداره جلسات روانشناسی حتما برو بهت کمک می‌کنه این شرایط فراموش کنی

🤍

نمیدونم اما انگار واقعیت داره ک محبت زیادی دل رو میزنه 

ایشونم دیگه شاید از جانب شما زیادی همه چی براش فراهم بوده ک دیگه همه چی عادی شده براش اما وقتی متوجه شما میشه ک وقتی ببینه کسی مثل شما نیست اونوقت شاید دوباره برگرده اما خب اونموقع شما دیگه بعید میدونم قبول کنی 

ایشون اشتباهش اینه ک گیر آدم ناتو و سواستفاده گر نیفتاده فکر میکنه همه همینطوری خوب هستن

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
بلاک هم کرده چرا هنوز پیگیری میکنی  هر رابطه ای تموم بشه دردناکه  درد بکش ولی خودت و خوا ...

بله همون‌طور که گفتید و میگین سخت و دشوارهه شاید بصورت زبانی ساده باشه ولی در طول ساعات شبانه روز عذابم میده و بسیار آشفته حالم بابت این موضوع ، درک و پذیرشش برام قابل هضم نیست ، آخه چ بدی در حقش کردم جز محبت و عشق و احترام و توجه و نازک‌تر از گل بهش بیان نکردن...

2738
من تو را دوست دارم وتو دیگری را واینگونه ست که همه تنها میمانیم۰۰۰۰۰ببخیال خداروشکر قبل ازدواج شناخت ...

اره ولی بازی با احساسات و عواطف و زندگیم پاش در میون شد طی سه سال اونم از چیزی عذاب میکشم ک همه چیز رو باهم توی تک‌تک لحظات تجربه کردیم... یادم ک‌میافته بیشتر ناراحت میشم

به زبان آخه سادست خواهر من ، در عمل انگیزه ای ندارم واقعا ، من بخاطر اون رفتم شهرشون درس و دانشگاه و ...

اونم برام همین کارا رو کرد🥺

به نظرت میتونم برش گردونم؟☹🥺😓

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
باهاش کنار بیا  دوست نداره  اگه دوستت داشت نمیرفت    شما هم بیخیال شید  یه ...

من نون قلبم و وجدانم بابت چیزی ک کم واسش نزاشتم رو میخورم ، سرش به سنگ میخوره ولی امیدوارم دور نباشه و حد و مرزی نگذشته باشه از این مسئله ...

نباید همون روز اول تا به اطمینان خاطر و قلبش و قصدش اطلاعات بدستم میومد جدی ترش میکردم در صورتی ک خوب به یاد دارم همش می‌گفت ترکم نکن و تا ابد کنارتم و قصد بر ازدواج هست و عدم از خیانت کردن حتی تا چند ماه قبل ک‌ پیام هاشو رو دارم

بله دیدم. خودم بودم. ولی واقعا خیانت نکردم. البته خیانت صرفا رابطه جنسی داشتن با غیر نیست، هرکاری تو ...

بله ناراحت واستون شدم ، قطعا تا دلیل محکمی لحاظ نشده و از جانب روانشناس حل و فصل نشده و اعترافی بابتش نکرده و ابراز پشیمانی نکرده و اصلاح و اثبات نداشته بابت رفتارهاش قطعا برنمی‌گردم به این سادگی .... 

امیدوارم فقط زود ، دور نشه

😔😔😔ناراحت کنندست برای کسی ک سنگ تموم می‌زاری و با ارزشش میکنی و نازک‌تر از گل بهش گاهی نمیگی یهو ...

اتفاقا اگه جای من بودی میفهمیدی بزرگترین لطف و بهت کرده 

ممنونم از آدم اشتباهی زندگیم که با گند زدن به تمام باورهام نسبت به خودش و تخریب تمام تصپراتم از خودش از زندگیم رفت بیرون چون من بصیرت فهمیدن اینکه این آدم چقدر در حد من نبود و نداشتم 

شکر کن که خودش رفته 

مطمئن باش موندن این آدم ها تو زندگی جز هزینه و ضربه زدن چیزی نداره 

از درد و رنج کشیدن امروزت نترس ...

2706