2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهر من که جونش و میده براش ولی خب چندشه کاراش .مثلا مامانم کار داره میگم مامان من میرم خونه مامانم کمک میگه میخوای بمون پیشش شوهرتم باشه اینجا امشب و .از هر فرصتی برای جدا کردن زن و شوهر استفاده میکنه .چندشه مسخره

مادرشوهر من که جونش و میده براش ولی خب چندشه کاراش .مثلا مامانم کار داره میگم مامان من میرم خونه مام ...

چقدر بده این اخلاقش

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

اره مادرشوهرمن جونشو میده برای پسراش

شوهرم شیش ملیون ازسال ۹۴بدهکاره بهش 

ب اجبار من الان جور کرده میخوام فردا برم باهاش طلا بخرم بدم بهش

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
چقدر بده این اخلاقش

خیلی چندشه تا تو موقعیت نباشی عمقش و درک نمیکنی . شوهرم مریضه از سرکار رفته اونجا افتاده حالش خراب شده رفتم دنبالش زنه میگه اجازه بده امروز و فردارو اینجا باشه بهش برسم .گفتم مگر خونه زندگی نداره خودش یا من چلاقم؟ خیلی تو مخه خدا نصیب گرگ بیابون نکنه  

خیلی چندشه تا تو موقعیت نباشی عمقش و درک نمیکنی . شوهرم مریضه از سرکار رفته اونجا افتاده حالش خراب ش ...

ای بابا 

ولش کن سخت نگیر