2726
شوهر منم حساسه به نظافت ولی ابنقدر اخلاقاش رو‌مخمه که دیگه اصلااا حوصله تمیز کردن خونه رو ندارم حال ...

وای ببین همش انگار داری شوهرمنو میگی🤣🤣🤣اونشبم نوشتم همش طلبکاره شمام گفتی همسرت اینطوریه.کلا پرو شده شوهرمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عذاب وجدان که چه عرض کنم به غلط کردن میافتی. مگه دیونه ای بچه میاری بعد با خودخواهی تمام ولش میکنید به امان خدا. حالا ممکنه خلاص بشی ولی آه بچه دامنت رو بد میگیره. خواهشا اگه ازدواج میکنید بچه دار میشید فکر نکنید بچه ها باید تاوان نادانی شما رو بدن. پدر و مادر تنها کسانی هستند که میتونند بفهمند بچه شون خیر و صلاحش چیه ، نه فقط پدر یا نه فقط مادر به تنهایی، اینقدر خودخواه نباشید. همون طور که پدر و مادر شما نتونستن شما رو رها کنند و به امان خدا بسپارند شما هم نکنید. اون دسته ای هم که کردند فقط نکبت گرفتارشون کرد. یا ازدواج نکنید یا اگه ازدواج کردین بچه آوردین بچه تون رو به کسی نسپاریت. هیچ کسی دلسوزتر از شمایی که صاحب بچه شدید نخواهد بود. فردا بچه بدبخت دچار عقده هایی میشه که با هیچ پول یا هزینه یا زمانی نمیتونید جبرانش کنید. 

این چیزا رو به تمام بچه های ۵ ساله میزنن. اونا نمیفهمن با زدن این حرفا بچه که بزرگ شد درجا از اونا متنفر میشه.چون تنها کسی که اونو بدنیا اورده مادره حالا یا با شیر یا بدون شیر. 

2728
اره دو روزه پیش خودمه ولی مگه ول میکنن!! شوهر خودم به هزار و بک بهانه خواسته بفرستش بالا

بازم تلاش کن میتونی چون مادرشی ببین چی دوست داره باهاش بازی کن وقت بگذرون جوری که نخواد بره بالا بچه باید پیش مادرش باشه 

🤍
2706