2726
عنوان

خانواده بی شعورم

354 بازدید | 29 پست

سلام دیروز رفتم خونه بابام قبلش به شوهرم گفتم اگر مثل همیشه برادرم حرفی زد جوابشو بده آخه هر وقت میریم خونه بابام داداشم که سه ساله زنش از خونش بیرونش کرده منو دست میندازه و میخنده با کمک برادرزادم که  یک سال و نیم باباش فوت کرده، اما وقتی رفتیم شروع کردن گفتن اینکه دماغت کجه و بلند بلند خندیدن، داداشم به من که خواهرشم احترام نمیذاره اما به زن داداش بیوه اش کلی معذرت میخاد برای یه حرف کوچولو و کلی بجاش ظرف شست خسته نشه، شوهرمم هیچی نگفت دلم خیلی شکست از قهقه زدن داداشم و حرف نزدن شوهرم نیم ساعت پیش از خواب بیدارش کردم میگم طلاقم بده گفت باشه وقتی خانوادت اینطوری بهت میگن از من توقع نداشته باش حالا صبح قراره بریم برای طلاق، الانم راحت خوابش برد، چقدر دلم برای بی کسی خودم میسوزه مامانمم اگر آدم بود وقتی من میرم به اونا که واحد بقلن نمیگه شما هم بیاین، دوست دارم خودکشی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب نرو دیگه عزیزم نرو مگه خودت زبون نداری میگفتی دماغ دزاز بهتر از زبون دراز و نیش داره

جواب دادم عزیزم اما اینکه جلو چند نفر شوهرم هیچی نمیگه و عکس العمل نشون نمیده از همه بدتر

اسی واقعا فازت چیه؟😞 شوهرت خیلی عاقله با خونواده ت دهن به دهن نمیشه احترام خودشو نگه میداره عقلش میرسه شما خواهر برادرید ولی اون باید حدشو نگه داره

تو خودت باید به برادرت حرف بزنی تازه اونم نه جلو شوهرت به روز تنهایی بری دعوا و بگی دست از کاراش ورداره

برادرتم عاقله که به زن داداشش احترام میکنه چون اون زن غریبه است حد خودشو نگه میداره

حالا اگه با تو حس راحتی داره باید  بری صحبت کنی دیگه این حس رو نداشته باشه

بعدم نصفه شب شوهره رو بیدار میکنی چرا با خونواده م درگیر نشدی منو طلاق بده؟ 😐 حتما یه مشاوره برو مهارتهای ارتباطی ت ببخشید افتضاحه و کلا مسایلو قاطی میکنی

عزیزم چرا از خودت دفاع نمیکنی؟!من نمیگم مسخرشون کن کار اونا خیلیییی زشته و واقعا اصلا مغز تو سرشون نیست ولی اگه دو بار سلیطه بازی در می آوردی اینجور باهات نمیکردن اونا لذت میبرن رو اعصابت راه برن یا اینکه نرو ببینشون یا جوابشونو بده..شوهرت طفلی حق داره دخالت نمیکنه حرمت اونم میشکنن نتیجشم هیچی نیست جز پاشیدن زندگیتون...واسه چی میخوای طلاق بگیری؟!دهن داداشتو گل بگیر بدم میاد از این آدمای بیخودی و حرف مفت زن ک تو زندگی خودشون موندن فک میکنن بامزن 

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

واسه ی شوخی ک برادرت کرده میخای طلاق بگیری😐یکم فک کن اصل تو زندگیت شوهرته اگ باهات خوبه بیخیال بقیه دیگ نرو پیش خونواده ات یا بهشون تذکر بده

کاربراقام ب هیچ عنوان درخاست دوستی ندین ممنونم...روزگارم رو اگریک روز نقاشی کنم یک قفس باخاطرات یک قناری میکشم...
2706