2703
2553
عنوان

بچه ها حس می کنم ازدواج خیلی سخته

147 بازدید | 10 پست

من جدا شدم ، حس میکنم تحمل هیچ ظلمی رو ندارم این یعنی اشکال از منه؟ بچه ها من زنی رو میبینم در مقابل ظلم و بی احترامی شوهرش خورد میشه اما ادامه میده با روح و روان شکسته از تعجب شاخام درمیاد؟ پس چرا غرور من اجازه نمیده نه به کسی ظلم می کنم نه می تونم ب کسی اجازه بدم کسی بهم ظلم کنه یعنی اشکال از منه؟

بچه ها همش حس اینه مردای ایرانی افغان ترک عرب آموزش ندیدن برای همسری افکار طالبانی دارن ازشون میترسم ، مرد ایرانی خونسرد و محترم هم هست؟  

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

من اگه بابامو ندیده بودم از کلمه ی مرد هم حالم بهم می‌خورد 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید من چندشم میشه از ازدواج بابت کثیف کاریاش

کدوم کثیف کاری

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
2720
من اگه بابامو ندیده بودم از کلمه ی مرد هم حالم بهم می‌خورد 

همون باباهامونم باور کن واسه ما ک دخترشونیم خوبن دل مادرامونو خون کردن

کار خوبو تو میکنی ولی شده بخاطر بچه کوتاه اومده زنه وقتی پناهی نداشته باشی کسی پشتت نباشه با دست خا ...

خوشبحال دلای بزرگ

2714
همون باباهامونم باور کن واسه ما ک دخترشونیم خوبن دل مادرامونو خون کردن

نه اینطور نیست من مادرم خیلی دیکتاتوره بابام تا حالا خیلی باهاش راه اومده. باورت میشه بابام مادرشو مجبور کرد بره منت مادر منو بکشه و ازش عذرخواهی کنه با اینکه مقصر مادرم بود. کلا به خاطر همینه که میگم اگه بابامو ندیده بودم فکر می کردم همه ی مردا بچه ننه و بی مسئولیت و نامردن

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
نق ها زنها و غرهاشون حکم سوهان روح رو داره واسه مردا.باید دید چطور مرد به سمت فحش کشیده میشه.عادلانه ...

دلیل نمیشه  ، وقتی میشه محترمانه صحبت کرد ، میدونی چرا مردا فحش میدن چون میخوان زور بگن و میدونن زور گفتن و محترمانه حرف زدن با هم نمیشه ، اما زن امروز دیگ نمیپذیره چون انسانه و و و