2726
عنوان

یبوست و بواسیر در بارداری

126 بازدید | 8 پست

سلام..من از ماه پنجم یبوست شدید گرفتم..همه چیزای طبیعی که قبلا باهاشون بهتر می شدم رو امتحان کردم..الو انجیر..روغن زیتون..اسفرزه..شیر داغ، سبزیجات، سوپ، هرچی بگید

دیگه فایده نداشت ..دکتر برام لاکسی ژل نوشت از اون موقع تا الان که ماه ۸ هستم دارم مصرف می کنم و خدا رو شکر خوب شدم..این دو روز ولی خرمالو و انار خوردم دوباره بیچاره شدم😔

بواسیرم عود کرده و دردناک..نمی دونم چکار کنم شیاف انتی همورویید موردی نداره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من توی ماه های اول یبوست وحشتناک با ویار خیلی بد داشتم، جوری که طبیعی نمیتونستم از یبوستم جلوگیری کنم چون چیزی نمیتونستم بخورم اصلا، چندبار به خاطر یبوست شدید رفتم اورژانس، ولی بهم شیاف ندادن با اینکه التماسشون میکردم، گفتن خطرناکه احتمال سقط داره، برام انما انجام دادن با سرم نرمال سالین، خیلی خوب بود، سریع خوب شدم، عوارض و دارو مارو هم نداشت

2728
اخه می گن تنقیه هم روده رو پاره می کنه

نه، تنقیه با اب و املاح داخلش فقط روون میکنه مدفوعو که راخت میاد بیرون، من دیگه این اواخر خودم توی خونه یکی دوبار انجام دادم، دیگه روم نمیشد برم بیمارستان، اگه خیلی بهت فشار اومد با روشای خوراکی نتونستی برو یه اورژانس خلوت بگو برات انجام بدن راحت میشی بی عوارض.