2737
2734

اول بگم دعوامون سر اینه که اموالش رو خیلی سال پیش ( بعد از عقد ما خریده) زده به نام یکی از اعضای خانوادش الان قراره اون شخص ملک رو برگردونه بزنه به نام شوهرم و داداشش . ولی دست دست میکنه باور میکنید حرص مال نیست من هنوز مستاجرم تو فشارم گاهی حس میکنم این همه از خواسته هام و لباس و سفر و... گذشتم واسه پس انداز بجاش هیچ اینده ای ندارم معلوم نیست تو پیری چب به سرم بیاد وقتی اموال شوهرم به نام یکی دیگس. حالا طرف دست دست میکنه الان ده روزه شوهرم بهش گفته هنوز خبری نشده طرفم بیکاره براش کاری نداره ۱ ساعت وقت بذاره بیاد املاک . منم با شوهرم دعوا کردم سر این اومدم قهر خونه مادرم ولی حالم خیلی بده نرم افزار قرانمو باز کردم این آیات اومد ایا ربطی به کار من که توضیح دادم دارن؟  ترجمه و تفسیرش رو بخونید بگید

برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کن😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا چقدر ادم میتونه بی انصاف باشه بعد منو شوهرم قبل ازدواج همو دوست داشتیم خانواده من سر مهریه کوتاه نمیومدن این شخص به خودم گفت به شرطی تورو برای پسرمون میگیریم خانوادت ندونن بیای محضر تعهد بدی مهریت رو تا قرون اخر میبخشی😐

2728
میشه یه ایه هم برمن باز کنی؟ خیلی دلم از کارای مادرشوهرم گرفته هرشب بابت بدی هاش تاصبح بیدارم ی ...

باشه ۱۰ دقیقه دیگه ریپلای میکنم برات میذارم

2738
پدرشه  نه بابا گفتم من یواشکی این کارو انجام‌نمیدم من دختر این خانوادم

بازخداروشکر

عجب ادم...

پدرشوهرمنم تو خواستگاری گف خونه وماشین ومغازه میدم

ولی هیچ کدومو نداد

شوهرم تک پسره و پدرش کلی دارایی داره

الان‌مستاجریم باکمترین پول پیش

کلی دنبالم بودن تا جواب بله بدم ولی مدااام تحقیرم کردن

پنج ساله چنگ اعصاب دارم

باشه ۱۰ دقیقه دیگه ریپلای میکنم برات میذارم

به نیت منم میگیری 😕 اصراری ندارم اگه خودت وقت داشتی و دوست داشتی 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
بازخداروشکر عجب ادم... پدرشوهرمنم تو خواستگاری گف خونه وماشین ومغازه میدم ولی هیچ کدومو نداد شوه ...

منم شرایطم مثل شماست با کلی وعده وعید دروغ گفتن . اما بااین شرایط بازم اذیتم میکنن خیلی  مخصوصا مادرش رابطمونو خراب کرده😔 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
بازخداروشکر عجب ادم... پدرشوهرمنم تو خواستگاری گف خونه وماشین ومغازه میدم ولی هیچ کدومو نداد شوه ...

عزیزم من به نیتت باز کردم ایه در مورد روزی اومد نمیدونم ربط داره یا نه 

منم شرایطم مثل شماست با کلی وعده وعید دروغ گفتن . اما بااین شرایط بازم اذیتم میکنن خیلی  مخصوصا ...

اره مادرش باعث شده بهم سرد شیم

زندگی مون اصلامثل قبل نیست

خدا ذلیلش کنه

هر چی هم ازخدا میخوام مجازاتش کنه فایده نداره

2706