2137
2106
عنوان

چکار کنم

144 بازدید | 12 پست

ببینید میدونم شوهرم نامزد داشته ولی خب اومد و منو عقد مرد با مخالفت خانواده لش رو ب رو شد و انقدر کفتن طلاقش بده الکی بهشون کفت طلاقش دادم چون نادرش مریض شد در حال خاظر من و شوهرم ازدواج کردیم ولی خب قبلا ب نامزدش ک مادرشم همش اصرار داره کدباید با اون دهتر ازدواج کنی هنوز ب شوهرم زنگ میزنه و قبلا گفته بود بهش ک من عقد کردم الان نمیدونه .

کلی بگم درسته من و شوهرم مقصریم و اون دختر تخصیری ندارع ولی وقتی شوهرم چند بار بهش گفته بود اگه نامزدی و بهم نمیزنی من زن سرت میارم دختره گفته بیار ولی حق نداری منو ولم کنی و مادر نامزدش و مادر خود شوهرمم مخالف بهم خوردن نامزدی و مخالف منن.

حالا بگید چطوری میشه کاری کرد ک دختره بدون ناراحتی بره کنار تا من و شوهرم با هم زندگی مونو بکنیم 

جاری من نیستی؟!!🤔🙄

❌لطفا درخواست دوستی ندین 🌹                  زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
شما کجایی هستین؟؟

اول اسمت  ر   نیست

❌لطفا درخواست دوستی ندین 🌹                  زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2050