2737
2734
عنوان

حس درک شدن....

81 بازدید | 6 پست

دلم میخواد تموم ادمای دنیا رو بتونم درک کنم...حتی برای چند ثانیه...بهشون دلگرمی بدم...به همه انرژی مثبت بدم...بگم تو زیبایی...تو خوبی..تو کافی هستی...تو از پس زندگیت برمیای...تلخی ها تموم می شه...

شاید باورتون نشه...ولی من یه روزی کلی از این انرژی ها داشتم و به دوستام و خیلیا میدادم...

یادم میاد مجید می گفت اونقددرررر انرژی مثبت و حس مثبت بهم داده حضورت و حرفات که همش اومدم جلو..هی اومدم و ادامه دادم و دیدم چقدر خوبی..بعد بهت علاقه مند شدم..

بیاین وقتی ازکسی ناراحتیم یکم خودمونو به جاش بذاریم،اینجوری هم اوتو درک میکنیم هم میفهمیم رفتار درست چیه و سوتفاهم ها هم کمتر می شه...

من درک کردن و همدلی نداشتم قبلا..این یک فهم تازه است..تازه دارم نگاهش می کنم..شاید قبلا بعد از یه اتفاقی سعی می کردم درک کنم اما حالا می دونم قبل و یا حین یه اتفاق باید درک کرد..هر چند می دونم سخته...اما خب روح ادم صیقل می خوره..

+اشک تو چشمام وقت دلتنگی،بغض تو صدام وسط خندیدنام،یادت خیلی یهویی وسط حرف زدنام با بقیه...عشق من به تو نه هوس داشت توش و نه ناخالصی...پاک و خالص...فقط عاشقی کردن رو بلد نبودم اونجور که باید...دلم لرزید امشب برات باز...مراقب خودت باش...بی دلیل نگرانتم 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

عالی💖💖💖💖

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
عالی💖💖💖💖

تو امضات نوشتی حرف بزنیم اگه خواستیم..امشب خیلی دلم میخواست به یکی بگم دلم براش تنگ شده..ولی نتونستم به هیچ کس بگم..خیلی دلم میخواست به یکی بگم دعا کنه پیش خدا و امام رضا که جوری بشه که بهش برسم...اما هیچکس نبود و نتونستم بگم...😭💔

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو امضات نوشتی حرف بزنیم اگه خواستیم..امشب خیلی دلم میخواست به یکی بگم دلم براش تنگ شده..ولی نتونستم ...

عزیز دلم به زور کسی رو از خدا نخواه بسپر به خودش

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2731

از روزاول که دیدمش به خدا گفتم خدا جون من این رو دوسش دارم اگه خوبه و می دونی خوبه متقابل باشه این حس و نامزد کنیم...بعد 8ماه جدا شدیم...ب زورنخواستمش بخدا...چقدر دعاکردم چقدر شهیدا رو واسطه کردم که خیر باشه برام این وصلت...اما حالا فقط اونو می خوام

به من دادن و گرفتنش...

از روزاول که دیدمش به خدا گفتم خدا جون من این رو دوسش دارم اگه خوبه و می دونی خوبه متقابل باشه این ح ...

چرا جوا شدید