2410
2553
خدا نکنه

ان شاء الله بسلامتی لباساتو تنت کنی 🌺

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مامورایت خانوادگی یعنی چی اگه فضولی نباشه یکم توضیح میدی یعنی همتون رفته بودین چیکارمیکردین خب

عزیزمی ، یعنی اینکه همسرم مشغول کار بودن و ما هم اونجا سکونت داشتیم

2714
اهان فک کردم مث فیلما همه خانواده مشغول یکار خاص و مهمن باهم باید باشن همش.شغل همسرتون چیه خانومی

نه فقط ایشون مشغول کار بودند شغلشونم مهندس هستند و مدیر پروژه

منو شوهرمم ارزومونه بریم کیش.امروزم درموردش حرف میزدیم...اونجا میگن همه چی خیلی گرونه درسته؟

کیش بهشته ،  باورت میشه امروز تو فرودگاه کیش وقتی هواپیما  داشت رو باند حرکت می‌کرد من و پسرم گریه میکردیم ، دوستای تو جزیره که داریم باورشون نمیشد ما از جزیره برگشتیم آهنگ چرا رفتی همایون و برام فرستادن  ، کیش واقعا عالیه ، اما لاکچری باید خرج کنی باید حداقل برای یه خانواده ۴ نفره ۳۰ میلیون هزینه کنی برای سه چهار روز البته اگر اهل خرید و تفریحات آبی باشید