2733
2734
عنوان

مادر شوهر باعث سردی من نسبت به همسرم داره میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3279 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین چارش اینه بهش نگید از برنامه هاتون!به شوهرت بگو بین.خودمون.بمونه اینکه بگی خیلی خوبه بهش مثلا بگو مامانت به جاریا ممکنه بگه اونا برای مثلا دختراشون اینکارو میکنن من نمیخوام!

از کلمه خانواده دونفرمون خیلی استفاده کن شوهرت از پسرخونه بودن بیاد سمت شوهر و مسئول خانواده بودن 

کم کم !تابلو نکنیا شروع کن به تعریف از خودت همش بگو فلانی از لباسم خیلی تعریف کرد مثلا امشب مهمونی دعوتی اومدی خونه بگو همون جاریِ که قبولش دارن پرسیده لباستواز کجا گرفتی و... بیشتر روی خریدات اذیتت میکنه باهاش خرید نرید به شوهرت بگو وقتی تو هستی جرا کسی دیگه برام.خرید کنه مردا دوست دارن بهشون حس قدرت بدی 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2728
بخدا همش میگم خدا میدونه من با تو کاری ندارم تو اذیتم میکنی خدا اون بالا شاهد ببینه.....اعتماد بنفسم ...

فقط سعی کن اعتماد بنفستو دوباره بدست بیاری حتی برو مشاوره...اینجور ادما خودشون قبلا توسط یکی دیگ له شدن و میخوان بقیه رو هم با خودشون پایین بکشن الان جلوشو نگیری بعدا فاجعه به بار میاد تو زندگیت