2137
2106

تو ماشین بودیم  بعد مث دیونه ها رانندگی میکرد ماسینو گاز میداد میبرد اینور اونور من داشت گریم میگرف میگف باید بهم بگی عشقم دوست دارم مجبورم میکرد بگم یا میگف باید روتو‌کنی سمت من بشینی رو ب روم یا تو خونه چیزی میگفتمش تهدید میکرد میرم ب مادرم میگم باید بوسم کنی باید بگی دوست دارم خیلی رو مخمه مگ زوره من متنفرم از این حرفا یا نمیتونم برا زنگ پیام پیشقدم شم اصلا نمیدم ده روز پیام نده نمیدم تا خودش بده مادرشوهرم اینام فهمیدن جاریم میگ کاش منم مث تو بودم من تو عقد هر دیقه زنگ پیام میدادمش من خیلی مغرورم بیش از حد تا دستمو نگیره نمیگیرم یبارم پیشقدم نشدم برا بوس شبا اگ بغلم نکرد منم پستمو مبکنم بش میخابم ولی دوس دارم اون بیاد سمتم همش🥺بروز نمبدم اصلا

خب چرا شوور کردی پس

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوستت دارم مای بی بی؛ خب پدرسگ تو که انقد خوب حرف میزنی بگو ع ن  دارم                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           خدا جونم شکرت ولی یادت باشه فقط واسه من نخواستی.میشد اگر میخواستی.یه روز ازت میپرسم چرا و‌میرم به جهنمت

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166

جدا از شما، نامزدتونم درک‌ نمیکنم!

Bebeğim hayatta yok senin gibi.bulamadım dedim , bulamadım 🔗❤️      گره کور خورده دلم ب چشات.......                                                  نممممممک😝               #🧑🏼‍🎨😂🕊🦀  + داشتم میگفتم ، دوست دارم......🖇

مثل همیم ،،ولی خب خسته میشه دیگه صداش درمیاد ویاشاید هم ترکت کنه

ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔

این کارت خیلی بده و زشته اصلا هم هنر نیست باعث میشی بره سمت اون زنای ک عشوه دارن ناز بلدن هیج هنری در این کارت جز از دست دادن نامزدت نیست منم خیلی مغرورم ولی هروقت ازدواج کنم غرورمو واسه کسی ک میخوامش میذارم کنار اگه ارزش داشته باشه کارت خیلی زشته اونم انتظار محثبت از تو رو داره سیاست داشته باش دلبری کن ن اونو دور کن 

2165
2183

فک کنم نه شما ن نامزدتون ، موقع ازدواجتون نیست

به هیچ وجه اینجا کسی رو نمیبخشم و حلال نمیکنم اگه قضاوتم کنی یا توهین کنی🙂 البته اگه به عدالت خدا اعتقاد داشته باشی . من که مطمئنم بد جایی ، یقتو میگیره🙃