2726
عنوان

ازش پرسیدم کسی پیشش بوده امروز ؟!

604 بازدید | 12 پست

بچه ها حس میکنم امروز ی دختری پیش دوس پسرم بوده نمیدونم چرا همش نگرانم ازش پرسیدم کسی امروز پیشت بوده پرسید چطور مگه !؟ چی بگم ؟! 

هیچی

بگو میخوام خودمو تحقیر کنم بپرسم ینی ی نفرو ب من ترجیح دادی؟بگو میخوام روتو تو روم باز کنم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نههه اینجوری دعوا میشه 

دارم طعنه میزنم بت😑😑

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
حالا اینو بگو چرا بهش شک داری؟؟چیزی ازش دیدی؟

نه اخه قبلا میگفت خوبه جمعه ها بیای پیشم ی استراحتی هم میکنم حال و هوام عوض میشه بعد همیشه اینستا هرروز زیاد استوری میزاشت امروز اصلا نزاشت . دیروزم از سفر برگشته بود عجیب بود برام اخه امروز چیکار کرده ! تو دلم میگم‌ نکنه ی دختری رفته باشه پیشش